تاریخ : دوشنبه 10 مرداد 1401
کد 5878

طرح فعال‌سازی نظارت بر برنامه‌وبودجه سالانه شهرداری تبریز اعلام وصول شد

طرح فعال‌سازی نظارت بر برنامه‌وبودجه سالانه شهرداری از طریق انشقاق واحد اعتبارت از حوزه مالی و ادغام در واحد برنامه‌ریزی و بودجه در هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز پس از بررسی اعلام وصول شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر تبریز، طرح فعال‌سازی نظارت بر برنامه‌وبودجه سالانه شهرداری از طریق انشقاق واحد اعتبارت از حوزه مالی و الحاق آن به واحد برنامه‌ریزی و بودجه از سوی دو عضو شورا آقایان روح‌الله رشیدی و احد صادقی در هشتاد و چهارمین جلسه علنی ارائه شد.

احد صادقی در رابطه با این طرح گفت: این طرح به منظور رصد مداوم بودجه و حرکت بر اساس آن ارائه شده است. بدین منظور بایستی اعتبارات در کنار برنامه‌ریزی و بودجه قرار می‌گرفت که طرح مذکور به آن توجه شده است. این مسئله به افزایش دقت در گزارش‌گیری بر مبنای بودجه، شفاف‌سازی بودجه و... کمک می‌کند. 

لازم به ذکر است، طرح فعال‌سازی نظارت بر برنامه‌وبودجه سالانه شهرداری از طریق انشقاق واحد اعتبارت از حوزه مالی و الحاق آن به واحد برنامه‌ریزی و بودجه در هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز پس از اعلام وصول و به کمیسیون‌های برنامه‌وبودجه و تحقیق، نظارت، ارزیابی و حقوقی ارجاع داده شد.

 

powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.