تاریخ : جمعه 30 ارديبهشت 1401
کد 5467

رئیس شورای اسلامی تبریز:

سامانه شفافیت شهرداری تبریز رونمایی می‌شود

حجت الاسلام رسول برگی رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز از رونمایی فاز نخست سامانه شفافیت شهرداری خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، حجت الاسلام رسول برگی با اعلام خبر رونمایی از سامانه شفافیت گفت: شفافیت در مدیریت شهری ضامن حرکت به سوی حکمرانی مطلوب و مقابله با فساد و تخلف است. دستاورد مدیریت شهری در این سامانه بسیار مهم و ارزشمند است که در دوره های قبلی در حوزه شفافیت آنگونه که باید کار نشده بود اما به همت همکاران محترم در شورای اسلامی که واقعا از ابتدای شورای ششم پیگیر شفافیت در شهرداری بوده اند و شهردار محترم، از فاز نخست سامانه شفافیت در جلسه آتی شورای اسلامی شهر رونمایی خواهد شد.

وی ادامه داد: این سامانه توسط همکاران سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز آماده شده و شفاف سازی سازمانی، دسترسی آزاد به اطلاعات و داده های شهرداری، ارتقای سلامت نظام اداری، ارتقای مشارکت پذیری کارکنان و شهروندان در مدیریت شهری، تقویت نظارت عمومی بر فرایندهای شهرداری و افزایش اعتماد عمومی از جمله اهداف راه اندازی آن به شمار می رود.  

حجت‌الاسلام برگی افزود: البته که رونمایی از فاز نخست این سامانه قدم مهمی است و باید همه داده‌ها و اطلاعات به صورت کامل در آن بارگذاری و در همه حوزه ها در دسترس باشد. امیدواریم به صورت مداوم پیگیر بارگذاری اطلاعات و داده‌ها و تکمیل فازهای بعدی سامانه باشیم.

powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.