تاریخ : سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
کد 5462

رئیس شورای شهر تبریز:

در راستای اجرای طرح اقتصادی دولت در کنار مردم خواهیم بود

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در راستای اجرای طرح اقتصادی دولت در کنار مردم هستیم و از تمام پتانسیل شهرداری تبریز در جهت رفاه حال شهروندان بهره خواهیم جست.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، حجت‌الاسلام رسول برگی با اشاره به ضرورت همراهی و جدیت سازمانهای تخصصی شهرداری برای در اختیار گذاشتن مایحتاج عمومی مردم اظهار کرد: از شهردار محترم تبریز خواسته ایم که از کلیه ظرفیتهای شهرداری و سازمانهای ذیربط برای سهولت دسترسی مردم به سبد غذایی با قیمت مناسب استفاده نماید تا خدای ناکرده شهروندان عزیزمان در این خصوص در مضیقه نباشند.
وی اظهار داشت: سازمان کشتارگاه و سازمان میادین می بایست با اجرای طرحهای متنوع و کار آمد خدمات شایسته و بایسته ای در جهت ارائه گوشت قرمز و سبد غذایی با قیمت پایین، کیفیت بالا و محل های مناسب با سهولت دسترسی ارائه نمایند و عملکرد خود را در این حوزه به مردم گزارش کنند.
حجت‌الاسلام برگی تاکید کرد: شهرداری تبریز همچون همیشه برای رفاه حال عموم مردم و شهروندان نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا این طرح ارزشمند اقتصادی دولت با بیشترین کارایی و کمترین نقصان در شهر تبریز پیاده گردد.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.