تاریخ : يکشنبه 25 ارديبهشت 1401
کد 5452

انتقاد شدید رییس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای اسلامی شهر از اقدامات قطار شهری تبریز

رییس کمیسیون تحقیق، نظارت، ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز تاکید کرد: تازمانیکه سازمان حمل و نقل ریلی تشکیل نیافته انحلال شرکت بهره‌برداری موضوعیت ندارد.
به گزارش روابط‌ عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، روح‌الله دهقان‌نژاد صبح روز یکشنبه 25 اردیبهشت در هفتادویکمین جلسه علنی اظهار کرد: حرف ما در خصوص شرکت بهره‌برداری این بود که انحلال به شرطی که سازمان قطار شهری تشکیل یابد، صورت گیرد، خودسرانه رفتند و شرکت بهره‌برداری را انحلال کردند و با مترو ادغام کردند.
وی در ادامه سخنان خود ابراز کرد: به شهردار تذکر دادم، مشخص است تمام مطالبی که اینجا صحبت کرده‌ایم را آقای یوسفی به شهردار انتقال نداده‌اند.
رییس کمیسیون تحقیق، نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: از این می‌ترسیدم که آنها اعمال نفوذ کنند و حکم صادر شود، آقای شهردار این حکم صادر شد، تبریک عرض می‌کنم.
دهقان‌نژاد در ادامه سخنان خود ابراز کرد: تازمانیکه سازمان حمل و نقل ریلی تشکیل نیافته انحلال شرکت بهره‌برداری موضوعیت ندارد.
رییس کمیسیون تحقیق، نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود افزود: یکسال است تشکیل جلسه می‌دهند تا عامل حادثه را پیدا کنند.
گفتنی است به دنبال تذکر رییس کمیسیون تحقیق، نظارت و ارزیابی، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص مصوبه تشکیل سازمان حمل و نقل ریلی اصرار بر مصوبه کردند.

 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.