تاریخ : شنبه 27 آذر 1400
کد 4975

رییس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز:

بیشترین تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری مربوط به واجدین شرایط ایثارگری است/ اجرای سیاست‌های واحد در حوزه شهرسازی برای توسعه شهر

رییس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به آخرین اخبار تبدیل وضعیت قراردادها در شهرداری تبریز گفت: هم اکنون نزدیک به یک هزار و 600 قرار داد در شهرداری تبریز تبدیل وضعیت می شوند که بیشترین تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری مربوط به واجدین شرایط  ایثارگری است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، روح الله دهقان نژاد، رییس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی در این جلسه افزود: در تبدیل وضعیت فعلی مشاغل کارکنان تلاش می شود تمام موارد قانونی با رعایت شایستگی ها و حقوق کارمندان رعایت شود.
دهقان نژاد اظهارداشت: در رابطه با برخی مشاغل که شامل این طرح نمی شوند تمام راهکارهای قانونی و اداری بررسی می شود تا حقی زایل نشود.
رییس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در حوزه‌ی شهرسازی نیازمند یک ساز و کار واحد  برای توسعه شهر هستیم.
وی ادامه داد: نمی شود که روش برخورد با شهروندان در منطقه ای با دیگر مناطق تفاوت داشته باشد.
دهقان نژاد همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص دریافت عوارض محلی تاکید کرد: در دریافت عوارض و سیاست های اجرایی شهرسازی به رویه‌ای مشترک نیاز داریم تا تمام مناطق متحدالشکل پیش برود.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.