تاریخ : يکشنبه 12 ارديبهشت 1400
کد 4405

بررسی مجوز توافق و مصالحه پلاک ثبتی در بخش 4 تبریز

 لایحه شهرداری تبریز مبنی بر تجویز مجوز جهت انجام توافق و مصالحه همگی و تمامی شش دانگ پلاك ثبتی 6864 واقع در بخش 4 تبریز بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، سعید نیکو خصلت گفت: به نظر من این باغ را به نحوی طراحی کنیم که برای فروش گل نیز در نظر گرفته شود چراکه خاک این باغ غنی است و می‌توان در زمینه اقتصادی آن‌نیز اقدام کرد.
غلامحسین مسعودی ریحان گفت: یکی از اقدامات ارزشمند شورای پنجم و شهرداری افتتاح پارک های محله‌ای و گسترش فضای سبز است و ما هرچقدر بتوانیم نسبت به گسترش فضای سبز اقدام‌کنیم واجب و پر اهمیت است، با این موضوع موافق هستیم تا فضای سبز شهر گسترش یابد.
خزانه دار شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: اگر بسیاری از کار‌های خود را کنار بگذاریم و این زمین را خریداری کنیم هم موجب جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز خواهد شد و هم موجب گسترش فضای سبز و ارزش افزوده می‌شود.
وی تاکید کرد: اگر بتوانیم‌این باغ را به پارک اقتصادی و تخصصی تبدیل کنیم بسیار خوب خواهد بود.
محرم محمدزاده گفت: این زمین هایی که تملک می‌شود نباید به نحوی باشد که ما آن را خریداری کنیم و در گوشه ای بماند ما از ذهنیت شورای آینده خبر نداریم باید مصوب شود که این زمین برای احداث پارک خریداری می‌شود و عملیات اجرایی آن نیز شروع شود تا از بطن شهر فاصله بگیریم‌ و اینگونه نباشد که زمین بلا استفاده بماند.

لایحه  شهرداری تبریز مبنی بر تجویز مجوز جهت انجام توافق و مصالحه همگی و تمامی شش دانگ پلاك ثبتی 6864 واقع در بخش 4 تبریز تصویب شد.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.