تاریخ : سه شنبه 31 فروردين 1400
کد 4390

کریم صادق‌زاده :

امیدواریم ساخت تراموا در تبریز به مرحله نهایی برسد

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در آئین بهره برداری از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس صفر کیلومتر و نوسازی شده گفت: امیدواریم با همراهی تمامی مسئولین در کنار تمامی خدمات در حوزه حمل و نقل ساخت تراموا که از سال‌های قبل تلاش و همت مضاعفی در این مورد گردیده است به مراحل نهایی برسد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، صادق‌زاده با تبریک فرا رسیدن روز ارتش گفت: امروز با افتخار شاهدیم که همزمان با روز ارتش ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس خریداری و بازسازی شده به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اضافه شد و حدود ۷۰ میلیارد تومان در این خصوص هزینه شده است که بخشی از این مبلغ مربوط به خرید و بخشی دیگر مربوط به بازسازی خودروها است.
وی افزود: ما نیز سعی و تلاش مان در شورای پنجم همسو با سیاست های شهرداری تبریز ؛توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی است و امیدواریم با آسایش و آرامشی که در خودروهای جدید و بازسازی شده ایجاد می شود، با ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا شهروندان را به استفاده از حمل و نقل عمومی تشویق کنیم.
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز ادامه داد: امیدواریم با مدیریت شهری و همت مسئولین امر در نزدیکترین زمان با خرید ۵۰ اتوبوس جدید دیگر؛ در ماه های آتی به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود اذعان کرد: در خرید اتوبوس در سطح کشور با محدودیت هایی مواجه هستیم و امکان خرید اتوبوس از خارج کشور و یا تولید در داخل نیز چندان میسر نیست و اکنون تامین ۱۰۰دستگاه اتوبوس در شرایط فعلی بسیار ارزشمند است که از تک تک عزیزان جای قدردانی دارد.

صادق زاده در پایان تاکید کرد: در شورای پنجم به اتفاق تمامی اعضای محترم مصمم هستیم تا در سال ۱۴۰۰ در تحقق شعار سال که به نام سال تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری گردیده است در حوزه حمل و نقل و محیط زیست همه شهروندان به ویژه محلات کم برخوردار از بودجه سال ۱۴۰۰ بهره‌مند شوند و امیدواریم با همراهی تمامی مسئولین و شهروندان ارجمند در کنار تمامی خدمات در حوزه حمل و نقل ساخت تراموا که از سال‌های قبل تلاش و همت مضاعفی در این مورد گردیده است و به عنوان برند تبریزشناخته شده است به مراحل نهایی برسد که یکی از خواست های اصلی و مهم شهروندان عزیزمان می باشد و در توسعه گردشگری شهرمان نیز اثرات خوبی خواهد داشت.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.