تاریخ : يکشنبه 12 مرداد 1399
کد 3924

پیگیری وضعیت ساماندهی نیروهای انسانی در اولویت قرار گیرد/ حذف اضافه کار شاغلین ایثارگر دارای بیش از ۳۰ سال سابقه خلاف قانون است

عبداله تقی‌پور در تذکر خود گفت: شهرداری تبریز برابر مصوبه شورای معاونین نسبت به حذف اضافه کار شاغلین ایثارگر دارای بیش از ۳۰ سال سابقه اقدام کرده که براساس قانون تخلف است .
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز وی اضافه کرد: از لحاظ قانونی این اقدام خلاف قانون بوده و باید مورد بررسی قرار گیرد.
غلامحسین مسعودی ریحان در تذکر خود گفت:  بحث ساماندهی نیروی انسانی که بارها پیگیری شد نه‌تنها حل نشد بلکه باعث ایجاد مشکل جدید برای کارکنان شده و در قرارداد برخی از نیرو‌های تامین نیرو، قرارداد حجمی نوشته شده و انگیزه این عزیزان ‌را کاهش داده است.
وی در ادامه تاکید کرد: در بحث مترو الان  هزارمیلیارد تومان به مترو اختصاص یافته است تا خط یک در سال ۹۸ به اتمام برسد در میانه سال 99 هستیم و نه تنها تمام نشده بازهم 1400میلیارد بودجه می خواهند.
مسعودی ریحان گفت: مدیرعامل قطار شهری در هنگام معارفه گفتند به هر نحو خط یک به اتمام خواهد رسید .
عضو شورای اسلامی شهر تبریز افزود: ۶۵۰ میلیارد تومان پول قطار شهری در بانک خوابیده است که روز به روز ارزش آن کاهش می‌یابد و قدرت خرید آن کاهش می‌یابد که باید شهرداری و مقامات مسئول پاسخگو باشد، معنی مدیریت جهادی ه رهبر انقلاب خواسته اند این است؟
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.