تاریخ : يکشنبه 12 مرداد 1399
کد 3919

رییس شورای هماهنگی تبليغات اسلامی:

شورای هماهنگی تبليغات اسلامی، سازمانی فرا جناحی است

رییس شورای هماهنگی تبليغات اسلامی با بیان اینکه شورای تبلیغات اسلامی فرا جناحی عمل می‌کند گفت: حزب و جناح در عملکرد ما جایگاهی ندارد.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، حجت الاسلام رسول برگی  تصریح کرد:  امروز چهلمین سالگرد تاسیس شورای تبلیغات اسلامی به دستور امام راحل است که در سال ۵۹ پس از جریان بنی صدر و فعالیت‌های وی در خصوص ایجاد ساز وکار تبلیغات ریاست جمهوری  با فرمان امام شروع به کار کرد .
وی با اشاره به فعالیت‌های انجام‌گرفته شورای تبلیغات اسلامی در روز‌های شیوع کرونا گفت: علیرغم عدم وجود بودجه در این‌زمینه در زمینه تامین بسته ارزاق و کمک معیشتی و تولید ماسک اقدامات بسیار خوبی را انجام داده ایم.
حجت الاسلام رسول برگی گفت: حمایت‌های شهرداری تبریز در سایه حمایت‌های شورای شهر از شورای تبلیغات اسلامی قابل تقدیر است و تمامی سازمان‌ها و نهاد‌های استان برادرانه و فرا سازمانی با ما همکاری می‌کنند.
شهرام دبیری نیز با بیان اینکه شورای شهر تبریز همانند سابق با شورای هماهنگی تبليغات اسلامی همکاری می‌کند گفت: کمیسیون فرهنگی به عنوان نماینده شورای شهر با شورای تبلیغات اسلامی همکاری خواهد داشت.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.