تاریخ : سه شنبه 10 تير 1399
کد 3854

فساد سیستماتیک در شهرداری تبریز ریشه کن شده است

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با همت شهرداری و همکاری شورای شهر سیستم فساد گذشته در شهرداری تبریز ریشه‌کن شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز کریم صادقزاده با بیان اینکه خوشحالیم که برای توسعه و عمران شهری که شهر اولین ها به حساب می‌آید، اقدامات عمرانی خوبی صورت گرفته است گفت: این اقدامات قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه برخی از شهروندات اقدامات شورا و شهرداری را ستایش می‌کنند و برخی دیگر منتقد عملکرد موجود هستند گفت: تمامی مجموعه شهرداری و شورای شهر برای آبادانی‌ کهن شهر تبریز درتلاش هستند.
سخنگوی شورای شهر تبریز با اشاره به فعالیت های عمرانی انجام گرفته در مترو تبریز گفت: اگر فقط به مترو نگاه کنیم، هزاران میلیارد هزینه شده ولی چون زیر زمین است این اقدامات دیده نمی‌شود.
وی با بیان اینکه مسیرگشایی‌های که مخصوصاً در مناطق کم برخوردار احداث می‌شود، یا توسعه فضای سبز شهری و پارک‌های محله‌ای که در تبریز شاهد اجرای آنها هستییم همه در راستای عمران و آبادانی شهر است گفت: یکی از آنها نهضت آسفالت به می‌باشد  که قابل تقدیر است.

عضو شورای شهر تبریز با بیانه اینکه انشعاب فاضلاب شهری به 85 درصد رسیده است گفت: هر مقدار سیستم خدماتی به شهروندان توسعه یافته تر باشد رضابت عمومی بیشتر و بهتر جلب خواهد شد.
رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه شهرداری تبریز در مبارزه با سیستم فسادی که قبلا در شهرداری وجود داشت موفق بود است گفت: امروز با صدای بلند می‌گویم فساد  سیستماتیکدر شهرداری تبریز  به صفر رسیده است و این حرکت با همیاری شورای پنجم به ثمر رسیده است.
صادقزاده با بیان اینکه در سال 99 کارهای بزرگی به همت شورای شهر و مردان بزرگ شهرداری طراحی و انجام یافته است گفت: در آینده نزیدیک که شاهد اقدامات انجام گرفته خواهیم بود.
رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه در بحث سختی زیان‌آور پاکبانان باپیگیری شورای شهر، شهرداری تعهد پرداخت 4 درصد سختی و زیان آور را قبول کرده که پاکبانان با 20 سال سابقه بیمه بازنشست خواهند شد.
سخنگوی شورای شهر تبریز با اشاره به پرداخت های منظم حقوق در شهردری تبریز گفت: ماهانه بالغ بر 100 میلیارد تومان پرداخت حقوق را شاهد هستیم.

وی با اشاره به تعیین و تکلیف قرارداد‌های کارکنان شهرداری تبریز گفت: به زودی نظم دهی به قراردادهای کارکنان صورت خواهد گرفت که طبق فرمول تدوین شده، رضایت کارمندان کسب شود و امنیت شغلی آنها نیز تامین شود .
وی افزود: همه ما در شورای شهر و دیگر نهادها دست در دست هم دادیم تا موضوع قرارداد های کارمندان به شکل مناسب حل شود.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.