تاریخ : پنجشنبه 5 تير 1399
کد 3847

کریم صادقزاده:

تبریز در طول تاریخ ایران پیشرو بوده‌ است

سخنگوی شورای شهر تبریز گفت: تبریز در طول تاریخ به عنوان شهر پیشرو مطرح بوده و الگوی بسیاری از شهرهای کشور برای پیشرفت محسوب می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر تبریز کریم صادقزاده با بیان اینکه شهر تبریز یکی از کلانشهر‌های پیشرو کشور در طول تاریخ بوده و هست گفت: امروز نگاه شهرداری و شورای شهر تبریز توسعه محور و در راستای ایجاد زیرساخت‌های بنیادی است که اجرای خطوط 4 گانه مترو با هزینه کلان در زمینه حمل و نقل عمومی از آن جمله فعالیت ها می‌باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تبریز امروز به عنوان یک الگوی مناسب در زمینه‌ اجرای پروژه‌های عمرانی، فرهنگی، ورزشی و هنری مطرح است گفت: این شهر بارها از طرف مدیران کشوری و شخص رئیس جمهور به عنوان شهر پیشرو معرفی گردیده است.
سخنگوی شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه تبریز به عنوان شهر بدون گدا، شهر پاک و شهر ایمن در دنیا شناخته شده‌ است گفت: اخیراً تبریز به عنوان یکی از شهرهای منتخب و پایلوت در زمینه شهر دوستدار کودک انتخاب شده است که نشان از ظرفیت بالای فرهنگی و اجتماعی این شهر دارد.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های مناسبی در دو شهر تبریز و بروجرد وجود دارد خاطرنشان کرد: در صورت همکاری می‌توان از این ظرفیت‌ها برای گسترش نشاط و رفاه اجتماعی استفاده کرد.
کریم صادقزاده تبریزی با ابراز امیدواری از تداوم روابط دوشهر گفت: امیدواریم این نشست منشا خیر و برکت برای دوشهر بوده و زمینه ساز تعاملات سازنده باشد.
این عضو شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه قانون شورا‌ها نیاز به برخی اصلاحات دارد افزود: لازم است برخی اختیارات شورا‌های شهر افزایش یابد که این کار نیز درصورت همکاری شهر‌ها با یکدیگر امکانپذیر خواهد بود.

رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تبریز با اشاره به تعداد نیرو‌های شاغل در شهرداری تبریز گفت: درحال حاضر 13 هزارنفر نیروی درون سازمانی که 500 نفر کارگر رسمی و 12 هزار کارگر با کد بیمه‌ای در شهرداری تبریز مشغول به کار هستند که اقدامات شورای شهر تبریز و فراکسیون کارگری شورا در زمینه رسیدگی به مشکلات کارگری الگوی مناسبی برای شهر‌های دیگر کشور می‌باشد.

سخنگوی شورای شهر تبریز با اشاره به لزوم ساماتدهی و تعیین تکلیف کارکنان شهرداری‌ها گفت: بهترین شیوه برای مدیریت نیروی انسانی به نحوی که حق و حقوق کارگران زحمت‌کش تامین شود مراجعه به قانون است که پتانسیل‌های قانونی ازجمله بازنشستگی پیش از موعد، و کار سخت و زیان آور بهترین نمونه از این روش‌ها به حساب می‌آیند.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.