تاریخ : يکشنبه 11 خرداد 1399
کد 3792

در تذکر اعضا شورای اسلامی شهر تبریز عنوان شد؛

تکرار درخواست پرداخت به موقع حقوق ماهیانه کارکنان شهرداری به مشکل بزرگی تبدیل شده است/ بی توجهی به وضعیت اتوبان پاسداران توجیه پذیر نیست/اقدام غیر کارشناسی در مسیر 40 متری موجب هدر رفت بیت المال شده است

محمد حسن اسوتچی گفت: پرداخت حق و حقوق ماهیانه کارکنان شهرداری تبریز به مشکل بزرگی تبدیل شده است که هر ماه تکرار می‌شود و اخیراً به یک مصیبت تبدیل شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز وی افزود: بعد از اتمام کار نمی‌توانیم حتی ساعتی حقوق یکنفر‌ را دیر پرداخت کنیم، کارکنان در درخواستی بجا، حق و حقوق خودرا می ‌خواهند.
اسوتچی اظهار داشت: آیا باید هرماه گلایه کارکنان را ببینیم و شما بگوئید عجله نکنید پرداخت می‌کنیم؟
وی با اشاره به اینکه شهردار بارها گفته است که مبارزه با فساد اولویت اول ما است گفت: چشم انداز و برنامه های چند ساله برای خدمت به مردم است و ما حق و حقوق این کارکنان را پرداخت نمی‌کنیم.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: اگر خواسته کارکنان غیرمنطقی و غیر معقول است بگوئید . اگر برنامه این است که یکنفر کار کند و حق و حقوق آن پرداخت نشود این موضوع مشخص شود.
اسوتچی اظهار داشت: اگر به این موضوع اهمیت نمی‌دهید موضع خودرا روشن بیان کنید تا ما تکلیف خودرا بدانیم.
 فریدون بابایی اقدم در تذکر خود گفت: از همت دکتر بهشتی و شهرداری برای تدوین چشم انداز و برنامه ۵ ساله تشکر می‌کنم.
وی افزود: مقرر گردیده بود خزانه متمرکز امسال اجرا شود اما هنوز این موضوع اجرا نشده است. کلی دقت صرف شد تا بودجه متمرکز شود اما امروز اینگونه عمل نمی‌شود.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: برای چندمین بار است که در خصوص اتوبان پاسداران هشدار می‌دهیم ولی توجهی نمی‌شود. در اتوبان پاسداران بارها خودرو‌های شهروندان در چاله افتاده‌اند و وضعیت این منطقه بسیار نگران کننده است.
بابایی اقدم تصریح کرد: شهروندان با تماس با 137 اعتراض کرده و هیچ پاسخی دریافت نمیکنند، موضوع اتوبان پاسداران باید رفع شود.
وی اظهار داشت: در مسیر گشایی های ۴۰ متری ۳۰۰ خانه تملک شده و بلاتکلیف رها شده چرا که  شهرداری نمی‌تواند کد بدهد.
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز تعیین تکلیف مسیر‌گشایی هایی که بلاتکلیف مانده انده را خواستار شد.
در ادامه محرم محمدزاده نیز در تذکر خود اظهار داشت:  از میدان راه آهن به سمت آذرشهر مسیری تندرو است و شهرداری قصد دارد در این مسیر گلکاری انجام دهد.
وی گفت: این امر موجب می شود تا جان کارکنان و مردم در این مسیر به خطر بیفتند.‌
محمد زاده در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: موضوع خرابی و نیمه کاره رها شدن آسانسور‌های پل‌های هوایی رها شده و‌ برای کسی مهم نیست.
رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: با بیت المالی‌ که ذره ذره جمع می‌شود قول غیر کارشناسی ندهیم.‌امروز ۳۰۰ خانه بلاتکلیف مانده اند و کارشناسان می‌گویند که اجرای خیابان در این مسیر میسر نیست. نمی‌دانم چرا افرادی غیر کارشناسی قول اجرای راه داده اند و موجب هدر رفت بیت المال شده اند
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.