تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
کد 3782

سخنگو شورای اسلامی شهر تبریز :

پیشرفت قابل ملاحظه شهرک خاوران در سایه ی تمهیدات و برنامه ریزی ها

کریم صادق زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز با حضور در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 از برخی پروژه های عمرانی خاوران بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز کریم صادق زاده  عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز، با حضور در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 به همراه نسیانی شهردار و جمعی از معاونین و مدیران منطقه، از پروژه های عمرانی شهرک خاوران بازدید کرد.
در این بازدید،نسیانی با تشریح  تعداد و میزان پیشرفت پروژه های در حال اجرای منطقه، سال99 را سال عمران و آبادانی برای  شهرک خاوران دانست و اظهار داشت:  شهرداری منطقه9 با فعالیت های گسترده و عمده در دو حوزه ی عمران و فضای سبز، رویکرد متناسب با نیازهای منطقه و شهرک خاوران را در پیش گرفته است.
سخنگوی شورای شهر در بازدید از پروژه های آسفالت ریزی اساسی خیابان های 18 متری یکم و دوم خاوران، ساختمان ایستگاه آتش نشانی خاوران و همچنین آماده سازی بلوار65 متری خاوران؛  با ابراز رضایت از مجموعه اقدامات انجام شده و در تمجید  از فعالیت های عمرانی و خدماتی منطقه اظهار داشت: خوشبختانه در سایه ی تهمیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته، شاهد پیشرفت ملموس در شهرک خاوران هستیم و چهره ی این شهرک در نتیجه ی ساخت و سازها و اجرای پروژه های ماندگار، متحول گردیده است.
گفتنی است در حاشیه ی بازدید از بلوار65 متری خاوران و کاشت انبوه درختان، یک اصله درخت توسط  کریم صادقزاده غرس شد.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.