تاریخ : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
کد 3775

در تذکر شکور اکبرنژاد مطرح شد؛

پیگیری شکایات شهروندان از پارک های حاشیه ای/ بحث تبدیل وضعیت ها هرچه سریعتر  تعیین‌ و تکلیف شود

شکور اکبرنژاد در تذکر خود خطاب به شهردار تبریز گفت: عزیزانی که از میراث فرهنگی آمده بودند گفتند ۲ قاپلی مرمت شده و مغازه ها تحویل دادا شده  بگویند که مغازه هایی که شهرداری داده بود برگشت داده شده یا خیر.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز؛ وی تصریح کرد: موضوع پارک حاشیه‌ای باید پیگیری شود چرا که شکایت شهروندان در این خصوص زیاد است.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: نامه های ارائه شده به هئیت رئیسه مدتی است اعلام وصول نمی‌شود و هیات رییسه در این خصوص اقدامات لازم انجام شود.
اکبرنژاد اظهار داشت: بحث تامین نیرو‌ها کش داده نشود و هرچه سریعتر  تعیین‌ و تکلیف شود و منافع شهرداری مورد لحاظ قرار گیرد
وی در ادامه با بیان اینکه اکونومیســت در کتاب تغییرات بزرک در سال 2050با تکیه بر اعداد و ارقام از دولتی کوچکتر و تعدیل شده تر دفاع میکند گفت: دولت ها ومجموعه های عمومی مثل شهرداریها باید بیشترین ارتباط با شهروندانش داشته باشند تا ارتباط با شرکتها - در کنار این مساله، اکونومیست توصیه میکند که «دولت باید در حوزه سرمایه گذاری خطرپذیر وارد عمل شود و از شرکتها و کسب وکارهای نوپا یا استارتآپ به خصوص درحوزه فناوریهای سطح بالا حمایت کند» چرا که این بهترین راه برای حمایت از همه آحاد جامعه است. رشد اصولاًاز جمعیت ماهر و در حال کار به وجود میآید و بنیان رشــد ســرمایه انسانی و آموزش است.
وی افزود: اکونومیست یک مجموعه علمی با سابقه قریب به 180 سال تحلیل آماری است که پیشنهاداتی  را در مدیریت دارد.
اکبرنژاد اضافه کرد: ارتباط وروابط کاری باید با افراد باشد نه  با شرکتها پس اینکه ما کارگر و کارمند خویش را بواسطه شرکتها بر میداریم بر خلاف مطالعات علمی و آماری است و مفاسد پشت پرده زیادی را سبب میشود. اگر استخدام توسط خود شهرداریها بود مطمئن این همه نیرو نمی توانست وارد مجموعه شود زیرا لایه های متعدد نظارتی مانع آن می شد اما شرکتها نظارت چندانی ندارند.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه سرمایه اصلی ما همین نیروها هستند به شرط آموزش های مرتبط و رعایت اخلاق حرفه ای  اضافه کرد: الویت اول در اخلاق حرفه ای از خود ما ومدیران شهرداری باید آغاز شود.
اکبرنژاد تصریح کرد: پس آزموده را آزمودن خطاست لطفا اراده کنید حتی خطر پذیر باشید و شرکتها را کنار بگذارید و با تدبیر مدیریتی نیروهای لازم را وارد بدنه کنید و در ضمن به سبک سازی بدنه شهرداری برنامه داشته باشیم زیرا تمامی هزینه ها از جیب مردم شهر پرداخت میشود و نیروی اضافی و پرداخت غیر اصولی ظلم به شهروندان است و باعث عقب ماندگی پروژه های عمرانی است
وی با اشاره به نامه 31  نهج البلاغه گفت: در این نامه آمده است که  بدان که عجب و غرور ضد راستي و آفت عقل است .  نهايت کوشش و تلاش را در زندگي داشته باش  و از آنچه به دست آورده اي انفاق کن و براي ديگران اندوخته مکن  و در  حکمت46 میتوان گناهى كه تو را پشيمان كند بهتر از كار نيكى است كه تو را به خود پسندى وا دارد.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.