تاریخ : دوشنبه 29 ارديبهشت 1399
کد 3772

برگزاری جلسه کمیسیون برنامه و بودجه با بررسی سه دستور جلسه

جلسه کمیسیون برنامه و بودجهبا بررسی سه دستور بررسی متمم بودجه، آخرین وضعیت آمار مطالبات شهرداری از موسسات دولتی، بررسی لایحه در مورد واگذاری زمین به موسسه خیریه عربشاه با اخذ بهای زمین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز؛ در ابتدا لایحه شهرداری تبریز در خصوص متمم بودجه سال 98 بررسی شده و پس از تبادل نظر به بررسی کارشناسی موکول شد.
لایحه تجویز واگذاری قطعه زمین از اراضی خاوران با کاربری فهنگی به بنیاد خیریه عربشاه جهت احداث آسایشگاه و مرکز اسکان افراد با ناتوانی مالی طبق متن لایحه با در یافت یک پنجم کل بها زمین بطور نقد و مابقی با تقسیط 3 ساله از زمان تحویل زمین به بنیاد خیریه مذکر مطرح و پس از توضیحات و تبادل نظر در نهایت مقرر شد واگذاری مطابق متن لایحه و بر اساس ارزیابی سال 96 صورت گیرد.
در ادامه وضعیت مطالبات شهرداری تبریز از موسسات دولتی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد بدهی شهرداری به بانک شهر تا پایان سال 96 تسویه شود.
در پایان موضوع تحقیق و تفحص از املاک شهرداری مورد تبادل نظر قرار گرفت و ماده 76 آیین کار شورای اسلامی شهر تبریز توسط رییس کمیسیون برنامه و بودجه قرائت شد.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.