تاریخ : سه شنبه 19 آذر 1398
کد 3460

شهردار کاشان:

مبنای مدیریت شهری کاشان برپایه مدیریت مشارکتی است/ تبریز پیشتاز در زمینه مشارکت سرمایه گذار

شهردار کاشان مبنای مدیریت شهری کاشان را بر پایه مدیریت مشارکتی عنوان کرد.
سعید ابریشمی راد در جمع اعضا شورای اسلامی شهر تبریز که به همراه شهردار، معاونین و مدیران شهر تبریز به کاشان سفر کرده اند گفت: باید از تجربیات شهرداری و شورای شهر تبریز به نحو احسن استفاده کنیم چرا که فضای بسیار صمیمی و تعاملی بین شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز وجود دارد.
ابریشمی را اضافه کرد: برای مدیریت قوی در شهرداری باید پشتوانه حمایت مردمی داشته باشیم و شهروندان در تصمیم گیری ها بطور مستقیم دخیل باشند.
وی افزود: در ۱۷ ناحیه شهری کاشان مجالس مشورتی تشکیل شد و‌توانستیم به واسطه این جلسات اصلی ترین مشکلات مناطق مختلف شهری را شناسایی کنیم.
شهردار کاشان در ادامه با بیان اینکه در دوره پنجم بودجه شهرداری تبریز بر مبنای نیاز های شهری تدوین شده است اظهار داشت: شناسایی ظرفیت های اجتماعی قدم بعدی اقدامات شهرداری کاشان بوده است
سعید ابریشمی راد تبریز را سرزمین مردان و زنان غیور و سرزمین ادب و هنر دانست و تاکید کرد: در شهر کاشان نیز هنرمندان زیادی زندگی می کنند و تشکیل شورای مشورتی هنرمندان از اقدامات بعدی شهرداری در دوره پنجم شورای اسلامی شهر است.
وی با اشاره به ساختار قدیمی شهر کاشان گفت: این ساختار بعنوان یک الگوی موفق در دانشگاه ها در حال تدریس است
شهردار کاشان افزود: هیچ‌نهاد حکومتی ساختار کاشان را نساخته و ساختار سنتی و معماری قدیمی شهر کاشان توسط مردم بنا نهاده شده است
ابریشمی را شهر تبریز جزو پنج شهر برتر کشور معرفی کرده و گفت: فاکتور اصلی سرمایه گذاری مشارکت سرمایه گذار است و تبریز در این زمینه پیشتاز است
 
در ادامه علی رسول زاده رییس شورای شهر کاشان نیز با اشاره به گام دوم‌انقلاب  اظهار داشت: باید به سمت عمل به سفارشات مقام معظم رهبر برویم
رسول زاده  در ادامه با بیان اینکه در تبریز کارهای بسیار بزرگی انجام شده است گفت:  لازم است برای تبادل تجربیات به این شهر سفر کنیم.
رییس شورای اسلامی شهر کاشان افزود: به فرهنگ و هویت شهری بسیار نیاز داریم، در مسایل فرهنگی متاسفانه غفلت کرده ایم
علی رسول زاده همچنین مسایل ترافیکی بسیار حایز اهمیت دانست و  گفت: یکی از مهم ترین مسایل و مشکلات توجه به حمل و نقل عمومی است.
وی تاکید کرد: در بحث ایجاد درآمد های پایدار نیز مشکلاتی داریم که از طریق مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر در این مورد اقداماتی را آغاز کرده ایم.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.