تاریخ : يکشنبه 10 آذر 1398
کد 3440

تذکر چهار عضو شورای اسلامی شهر تبریز؛

تقدیر از ارسال اطلاعات هفت هزار نفر از پرسنل شهرداری به وزارت کشور/ پیگیری رفع مشکلات موجود در فضای سبز قابل تقدیر است

کریم صادق زاده در تذکر خود در صحن علنی شورا با اشاره به گرانی بنزین گفت: این گرانی شوک بزرگی به جامعه وارد و موجب نگرانی مردم شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی کلانشهر تبریز؛ وی اضافه کرد: رانندگان استیجاری شهرداری تبریز در این خصوص نگران هستند اما با برگزاری جلسه و تصمیم شهرداری از اول آذر مبلغ ۶۰۰ هزار تومان کمک هزینه مابه‌التفاوت بنزین به حساب رانندگان واریز می‌شود که بنده به عنوان رییس فراکسیون کارگری شورا از شهرداری تبریز تشکر می‌کنم.
صادق زاده ضمن تسلیت فوت دونفر از پاکبانان شهرداری منطقه پنج اعلام کرد بزودی مشکلات پاکبانان و عوامل ایجاد حادثه در فراکسیون کارگری بررسی خواهد شد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز اضافه کرد: از شهرداری تبریز بابت ارسال اطلاعات  7000 نفر از پرسنل به وزارت کشور برای تبدیل وضعیت تشکر کرد.
غلامحسین مسعودی ریحان نیز در ادامه با اعلام تسلیت در گذشت پاکبانان تبریز گفت: از شهرداری تبریز‌ می‌خواهیم بروز چنین مشکلاتی را آسیب شناسی و از تکرار چینن حوادثی جلوگیری شود تا در کنار تمامی مشکلات موجود گرفتاری جدید برای خانواده‌های پاکبانان ایجاد نشود.
خزانه دار شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اینکه اگر امروز شعار می‌دهیم شهر تبریز شهر پاک در سایه تلاش های پاکبانان عزیز است اضافه کرد: متاسفانه پاکبانان در حوادث از دست می روند.
وی با اعلام اینکه این افراد بسیار برای شهر ارزشمند هستند گفت: باید به پاکبانان ارزش داده شود و به انها گفته شود که قدردان زحمات شما هستیم .
مسعودی ریحان با انتقاد از طولانی شدن مدت زمان تصویب شیوه نامه سرمایه گذاری افزود: هرچه سریع تر نسبت به ابلاغ آن اقدام شود.
همچنین فریدون بابایی اقدم آزمون شایسته سالاری که برای اولین بار در شهرداری برگزار می‌شود فعالیت مثبتی است که انتظار می‌رود در سایر زمینه ها نیز اجرا شود.
وی با قدردانی از فعالیت های سازمان سیما منظر و فضای سبز در شهر تبریز گفت: مدیرعامل جدید سازمان با جدییت مسائل و مشکلات فضای سبز را بررسی می‌کند و طرح های اجرا شده در فضای سبز بسیار قابل تقدیر است.
بابایی اقدم در ادامه پانسمان درختان، رفع آفت درختان با روشهای مختلف و.. از جمله این اقدامات دانست.
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری بابیان اینکه خدمات شهری در زمینه تامین آسفالت با مشکل روبرو است از شهرداری خواست در سال های آینده نسبت به تامین مواد مورد نیاز اقدام کند.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص اینکه ابلاغیه شهرداری تبریز مبنی بر عدم فرستادن کارشناس ارزیابی گفت: این حق مردم است و نمی‌توان آنها را از این حق محروم کرد.
 شکور اکبرنژاد ضمن اعلام تسلیت به خانواده پاکبانان فوت شده گفت: آثار تصادفات جاده‌ای و سوانح در استان بالا است که باید فکر اساسی برای آن انجام شود.
 شهرام دبیری با تشکر از فعالیت های شهرداری در زمینه آسفالت ریزی گفت: فعالیت های خوبی انجام شده که باید استمرار یابد و به کمربند سبز در کناره اتوبان ها توجه شود
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.