تاریخ : يکشنبه 10 آذر 1398
کد 3435

افزایش نرخ سرویس مدارس به زمانی دیگر موکول شد

دستور نخست جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز مبنی بر بررسی صورتجلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل و ترافیک مبنی بر افزایش نرخ سرویس مدارس در سال 98 (افزایش18% نسبت به سال 97) با رای اکثریت اعضا شورا به زمانی دیگر موکول شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز؛ غلامحسین مسعودی ریحان، خزانه دار شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه باید از تصیمات یکجانبه خودداری کرد گفت: بعد از افزایش قیمت بنزین سرویس مدارس به صورت خودسرانه اقدام به افزایش قیمت کرده‌اند که در صورت تصویب این صورتجلسه موجب ایجاد حساسیت خواهد شد.
فرج قلی‌زاده: امروز زمان مناسبی برای افزایش نرخ سرویس مدارس نیست و ممکن است موجب افزایش قیمت در سایر زمینه ها نیز باشد کا پیشنهاد می‌دهم فعلا این موضوع بررسی نشود.
در ادامه فریدون بابایی اقدم ضمن ابراز ناراحتی از جان باختن دونفر از پاکبانان شهرداری تبریز گفت: چندین سال است که شاهد چنین حوادث ناگواری هستیم.
وی توجه جدی به این موضوع و برخورد قاطع با عوامل این حادثه  را خواستار شد . 
بابایی اقدم در خصوص افزایش نرخ سرویس مدارش تصریح کرد: افزایش نرخ سرویس مدارس یک کار عادی و همه‌ساله است گفت: افزایش ۱۸ درصدی نرخ کرایه ربطی به گرانی بنزین نداشته و افزایش قیمت سالانه است که به علت برخی مشکلات به امروز موکول شده است
 فرج قلی‌زاده نیز ادامه داد: امروز زمان مناسبی برای افزایش نرخ سرویس مدارس نیست و افزایش قیمت در نرخ سرویس مدارسموجب افزایش قیمت دیگر مسائل شود، در نتیجه پیشنهاد می‌دهم فعلا این موضوع بررسی نشود.
اعضای شورای شهر تبریز به موکول شدن افزایش نرخ سرویس مدارس در سال 98 (افزایش 18% نسبت به سال 97) به زمانی پس از زمان بررسی بودجه رای مثبت دادند.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.