تاریخ : يکشنبه 10 آذر 1398
کد 3433

رییس شورای اسلامی شهر تبریز؛

عمل به قانون موجب پیشرفت کشور می شود

رییس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به ۱۰ آذر شهادت آیت الله مدرس و ۱۲ آذر روز قانون اساسی گفت: اگر در کشور با تمام جدییت به قانون عمل شود کشور پیشرفت کرده و مشکلات جامعه حل می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز شهرام دبیری در سخنان پیش ازدستور خود با اشاره به برگزاری جلسه مشورتی شورا‌های استان ها در کرمانشاه گفت: در این جلسه در خصوص حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ شهروندی مباحثی مطرح شد و تجربیات تبریز در اختیار سایر استان ها قرار گرفت.
وی با اشاره حضور اقای کولی وند نماینده کرج در این جلسه گفت: نماینده کرج با اشاره به لایحه درآمد پایدار اطلاعات مفیدی در اختیار ما قرار داد که لازم است با نمایندگان استان در این خصوص جلسه برگزار شود.
رییس شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فوت دونفر از پاکبابانان شهرداری تبریز در سانحه رانندگی ضمن اعلام تسلیت به خانواده های این عزیزان به لزوم رعایت نکات ایمنی برای حفظ جان پاکبانان تاکید کرد.
دبیری خطاب به شهردار تبریز تاکید کرد: نظارت در این مورد باید افزایش یافته و در نتیجه اگر شرکتهای پیمانکار برخی مسائل ایمنی را رعایت نکردند با این شرکتها برخورد قانونی انجام شود.
 
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.