تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 3337

غلامحسین مسعودی ریحان؛

توجه به  شاخص های سلامت از عوامل مؤثر برتوسعه یافتگی است

غلامحسین مسعودی ریحان خزانه دار شورای اسلامی شهر تبریز توجه به  شاخص های سلامت را از عوامل مؤثر برتوسعه یافتگی دانست.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز؛ غلامحسین مسعودی ریحان درجلسه­ عمومی شورای اسلامی استان و در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار داشت: مصمم هستیم در راستای تامین امنیت چه درحوزه سلامت، بهداشت ودرمان وچه درحوزه آتش نشانی، تعاملی سازنده با ارگان های دولتی داشته باشیم.
وی به اهمیت برقراری امنیت در جامعه تاکید کرد و گفت: امنیت یکی از بارزترین ویژگی های جوامع توسعه یافته است، علاوه بر تامین امنیت در سایر حوزه ها، باید در حوزه بهداشت و درمان نیزتمام تلاش خود در جهت ارتقاء امنیت سلامتی مردم را برقرار کنیم.
رئیس شورای اسلامی استان با بیان اینکه همچون سایر حوزه ها حوزه بهداشت و درمان نیز حجیم شده است و باید زیرساخت های توسعه این بخش را فراهم کنیم، اظهار کرد: ارتقاء سطح آموزش مردم در حوزه بهداشت و درمان برای پیشگیری از بیماری ها باعث می شود که جامعه عاری از هر گونه بیماری باشد.
وی تاکید کرد: ارائه آموزش های لازم به مردم در حوزه های بهداشت و درمان می تواند جامعه را به سمت جامعه ای توسعه یافته سوق دهد.
مسعودی ریحان با تقدیر از فعالیت های دکتر صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جهت ارتقاء سلامت جامعه و سطح بهداشت و درمان، اعلام کرد: شورای اسلامی استان آماده همکاری با تمامی ارگان ها با هدف نیل به جامعه ای توسعه یافته است.
 
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.