تاریخ : شنبه 13 مهر 1398
کد 3321

بررسی سیاست های اجرای کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری

جلسه کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز با محوریت بررسی سیاست های اجرایی این کمیسیون طی یک سال آینده برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی شورا اسلامی شهر تبریز در آغاز این کمیسیون اعضا کمیسیون نکته نظرات خود در خصوص برنامه های ضروری و قابل اجرا در حوزه محیط زیست و خدمات شهری ارائه کردند.
رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری در این خصوص با برشماری برنامه های یکسال آینده این کمیسیون  اظهار داشت: رسیدگی به وضعیت کارگران و مطالبه حقوق قانونی ایشان از جمله اقاماتی است که طی سالهای گذشته در اهداف تشکیل این کمیسیون تعریف شده و طی سالهای گذشته با پیگیری مستمر نتایج مثبتی را در پی داشته است.
عبداله تقی پور افزود: بلا بردن کیفیت فضای سبز با استفاده از گونه ای مختلف گیاهی، افزایش سطح سرانه ی فضای سیز از جمله دیگر اهدافی است که در صدد اجرایی کردن آن هستیم.
وی اضافه کرد: تبریز پتانسیل افزایش این میزان را داشته و خوشبختانه فضای کافی برای افزایش سطوح فضای سبز در تبریز وجود دارد.
وی در پایان اظهار داشت: توجه به فضای سبز و موضوعات مرتبط با خدمات شهری، باید بیش از گذشته در دستور کار شورا قرار گیرد، چرا که این خدمات بصورت گسترده و بدون واسطه با سلامت و رفاه شهروندان در ارتباط است.
 
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.