تاریخ : پنجشنبه 17 مرداد 1398
کد 3239

رییس شورای اسلامی شهر تبریز؛

خبرنگاران نمایندگان حق گوی مردم در جامعه هستند

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در پیامی روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت و تاکید کرد: خبرنگاران نمایندگان حق گوی مردم در جامعه هستند.
در این پیام آمده است:
بسمه تعالی
 
خبرنگاران  نمایندگان حق گوی مردم اند که واژه ها را در خدمت بیان حقایق به زانو در می آورند.
ایشان به راستي تجسمی از وجدان بیدار و چشم بینای جامعه اند و در بصیرت افزایی و توسعه اجتماعی نقشی ارزنده  داشته و خدمات بسیاری را ارائه می کنند.
سردمداران جبهه قلم و اندیشه، حلقه ی واسطه ی شهروندان و مسئولان اجرایی اند و در هر برهه از تاریخ با آگاهی بخشی به مردم و احصا حقوق شهروندی، نقش پررنگی ایفا کرده اند.
بدون شک نقش کلیدی رسانه در دنیای امروز بر کسی پوشیده نیست، بطوریکه  اثرگذاری این ابزار ارتباط جمعی در جامعه و شکل دهی آن به افکار عمومی، موجب شده است که هرگونه تکاپو، صرف نظر از تاثیرات جامعه خبری، غیر ممکن به نظر برسد.
این خردگرایان عرصه اطلاع رسانی با مجاهدت های خود کشور را در مسیر توسعه و آبادانی سوق داده و امید را در دل مردم زنده نگه میدارند.
این روز را به تمامی تلاشگران و عزیزان عرصه خبر و رسانه بویژه صاحبان قلم در شهرمان تبریز که همواره در تلاش برای انعکاس حقایق اند، تبریک گفته و مراتب قدردانی خود را از این خستگی ناپذیران جبهه قلم و اندیشه ابراز می کنم.
امید است با استعانت به خداوند متعال در انجام رسالت خویش و رفع و کاهش مشکلات جامعه موفق و مؤید باشید.


 
شکور اکبرنژاد
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.