تاریخ : شنبه 21 ارديبهشت 1398
کد 3134

مسعودی ریحان گفت:

ارایه طرح دوفوریتی در خصوص استقرار ایستگاه آتش نشانی مجهز در بازار تبریز

غلامحسین مسعودی ریحان گفت: طرح دوفوریتی در خصوص استقرار ایستگاه آتش نشانی مجهز در بازار تبریز را روز یکشنبه در صحن شورا ارابه خواهم داد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر تبریز غلامحسین مسعودی ریحان رییس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز گفت: بازار تبریز  هویت فرهنگی و اقتصادی تبریز و آذربایجان است و محافظت و صیانت از این میراث فرهنگی جهانی وظیفه ی همه شهروندان و مسئولین است.
وی ادامه داد: آتش سوزی در بازار تبریز متاسفانه امری است که به کرات در سالهای اخیر اتفاق افتاده ولی هنوز اقدام اساسی از طرف دستگاههای ذیربط برای مقابله و پیشگیری اتخاذ نشده است.
مسعودی ریحان با بیان اینکه تسکین آلام اصناف صدمه دیده و جبران خسارت های مادی آنها در راس برنامه های  شورا خواهد بود خاطر نشان کرد: سکوت و بی توجهی رسانه های پایتخت و  عدم پوشش رسانه ای مناسب از صدا و سیما در رابطه با این فاجعه تاسف آور بود.
وی همچنین گفت: ای کاش برای بعضی ها بازار تبریز  به اندازه کلیسای نوتردام اهمیت داشت.
رییس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز همچنین اذعان کرد: در اولین جلسه رسمی شورا طرحی دوفوریتی در خصوص استقرار ایستگاه آتش نشانی مجهز در بازار تبریز و  اختصاص بودجه برای مرمت بازار تبریز مطابق با شان و جایگاه جهانی این بازار ارائه خواهم داد.
وی در پایان گفت: بازار  تبریز میراث بجای مانده از گذشتگان و امانتی برای آیندگان است و  باید از آن محافظت شود.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.