تاریخ : يکشنبه 25 فروردين 1398
کد 3097

کریم صادقزاده در نطق میان دستور گفت:

تشکیل فراکسیون کارگری یکی از افتخارات شورای پنجم / اقدام بموقع شهرداری تبریز مانع ایجاد صدمات جانی و مالی به شهروندان

کریم صادقزاده تبریزی در نظق میان دستور شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تشکیل فراکسیون کارگری یکی از افتخارات شورای پنجم است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، کریم صادقزاده تبریزی رییس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تبریز در نطق میان دستور یکصد و هیجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تبربز با بیان مطلب فوق گفت: با یاری خداوند در این مدت و پس از تشکیل فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تبریز اقدامات ارزنده ای انجام شده است و برای سال جدید نیز برنامه ها و چشم انداز هایی تهیه و تدوین شده است که بزودی با حضور اعضای فراکسیون کارگری و همزمان با هفته کارگر رونمایی خواهد شد.
وی ادامه داد: بحث‌یکسان سازی قرارداد های کار نیروی انسانی مورد بررسی قرار گرفته است و منشور سازمانی کارگران تهیه شده است که همزمان با هفته کارگر رونمایی خواهد شد که نیازمند حمایت تمامی منتخبان شورا و دستگاه های ذیربط است.
صادقزاده خاطر نشان کرد: با تصویب منشور سازمانی کارگران و کارکنان شهرداری تبریز از برخورد های سلیقه ای و پراکنده کاری در حقوق کارکنان و کارگران جلوگیری شده و امنیت کاری در ساختار تشکیلاتی مرتفع خواهد شد.
وی همچنین گفت: موضوع احتساب کار سخت و زیان آور تمامی رده های شغلی پاکبانان با حمایت شهردار تبریز انجام یافته و روند اداری خود را طی می کند و امیدواریم در کمترین زمان و با همکاری سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل تامین اجتماعی به مرحله اجرا برسانیم.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه با بیان اینکه رانندگان استیجاری نیز خواسته هایی دارند خاطر نشان کرد:خواسته های رانندگان استیجاری که توجه به وضعیت بیمه و افزایش معقول حقوق است کاملا بجا است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با اعلام اینکه اقدامات بموقع شهرداری تبریز مانع ایجاد صدمات جانی و مالی به شهروندان شد عنوان کرد: در آغازین روزهای سالجاری شاهد بروز سیل در قسمت های مختلف کشور بودیم که باعث جان باختن تعدادی از هموطنانمان شد.
وی ادامه داد: خوشبختانه با درایت شهردار محترم تبریز و اقدام بموقع عوامل شهرداری و بویژه کارگران با لایروبی مسیل ها و رودخانه های حاشیه ای مانع بروز صدمات مالی و جانی به همشهریان شد.
صادقزاده افزود: همچنین جا دارد از تلاش های شبانه روزی همکار محترم شورا آقای دکتر بابایی اقدم که در امداد رسانی به آسیب دیدگان در مناطق سیل زده در کنار تیم ها و نیروهای امدادی اعزامی بودند تقدیر و تشکر نمایم.
وی همچنین گفت: از شهرداری تبریز انتظار داریم حمایت های لازم را از ساکنین منطقه بهشتی که در اثر بارش های اخیر منازل مسکونی شان دچار آسیب شده است را انجام دهند.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.