تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 3074

دیدار اعضای شورای شهر و شهردار تبریز با فرماندار جدید شهرستان تبریز

اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار کلانشهر تبریز با فرماندار جدید شهرستان تبریز دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، شکور اکبرنژاد رییس شورای اسلامی شهر تبریز در این دیدار گفت: برای اقای مهدوی فرماندار جدید شهرستان تبریز آرزوی موفقیت داریم و اعلام میدارم در مورد شهر تبریز هر کمکی باشد در خدمتتان هستیم.
وی در ادامه با اشاره به تصویب بودجه توسط اعضای شورای شهر تبریز طی جلسه روز گذشته گفت: خوشبختانه بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری تبریز برای سال 98 روز گذشته در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر تبریز به اتمام رسید و از حضرتعالی تقاضا داریم در صورت امکان بودجه مصوب تا پایان سال تایید شود تا شهرداری بتواند بموقع اقدامات خود را آغاز کند.
در این دیدار شهرام دبیری رییس شورای شهرستان تبریز نیز ضمن ابراز خرسندی از انتصاب فرماندار جدید شهرستان تبریز گفت: تبریز شهر بزرگی است و انسان های بزرگی نیز در این شهر خدمت کرده اند و فرصت خوبی است که با تعامل بتوانیم کارها را پیش ببریم.
وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر تبریز اعلام آمادگی می کند تا در شرایط اقتصادی موجود و تعامل کارها را پیش ببریم و تقاضا داریم هیئت تطبیق هماهنگی های لزم را در تایید مصوبات ارجاعی با شورای اسلامی شهر تبریز داشته باشد.
سونیا اندیش نایب رییس شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این دیدار گفت: مطمئنا آقای مهدوی در این پست نیز مانند گذشته موفق خواهند بود.
وی ادامه داد: تقاضا داریم تعامل خوبی بین شورا و فرمانداری بوجود بیاید و تقاضا می شود تا شما تعامل بین دستگاه های اجرایی و شورای شهر را افزایش دهید و جلسات مرتب و مشترک تشکیل شود چراکه تعامل بین دستگاهی باعث کاهش فشار ها خواهد شد.
سعید نیکو خصلت دیگر عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این دیدار ضمن تکر از راستگو فرماندار سابق شهرستان تبریز گفت: مقبولیت شما در بین همه زبانزد است و امیدواریم بتوانیم با رابطه هدفمند بین شورا، شهرداری و فرمانداری شهر تبریز را آباد کنیم و اتفاقات خوبی برای شهر تبریز رقم بخورد.
علی آجودان زاده رییس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای اسلامی شهر تبریز نیز گفت: آقای مهدوی انسان خوش فکر و خوش قلبی هستند و انشالله باعث تعامل بین دستگاه ها در شهرستان تبریز خواهند شد.
فریدون بابایی اقدم رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این دیدار گفت: فرمانداری بیشترین ارتباط را بین دستگاه های اجرایی با شورای اسلامی شهر را دارد .
وی ادامه داد: وضعیت اقتصادی کشور زیاد مناسب نیست و خوشبختانه شهرداری با ۱۵ هزار نیرو تا این لحظه مشکلات کارگری را نداشته است.
بابایی اقدم با اعلام اینکه وجه مشترک تمام مسئولان خدمت به شهر است خاطر نشان کرد: تقاضا داریم همدلی بین دستگاه ها با شورای اسلامی  شهر را افزایش دهید.
محرم محمد زاده دیگر عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز با فرماندار جدید شهرستان تبریز گفت: شورا یک نهادی است که نباید سیاسی شود و امیدواریم به دور از جناح های سیاسی و با همکاری حضرتعالی تعامل بین دستگاه ها افزایش یابد.
وی ادامه داد: نفراتی وجود دارند که می خواهند تا شهرداری نتواند حقوق پرسنل خود را پرداخت کند و اگر حقوق پرسنل شهرداری به تعویق بیفتد مشکلات زیادی در شهر ایجاد خواهد شد.
ایرج شهین باهر شهردار تبریز نیز در این دیدار گفت: حضور فرماندار جدید باعث تزریق انرژی مثبت شده است و امیدواریم با سرعت و تعامل و همراهی بیشتر بتوانیم مشکلات پیش رو پشت سر بگذاریم و به ایده آل ها برسیم.
وی با اعلام اینکه انتظار داریم فرمانداری همراه شورا و شهرداری تبریز باشد ادامه داد: در سال ۹۸ بودجه شهر تبریز هم از طرف شورا و هم از طرف شهرداری تبریز کاملا منطقی بسته شده و پرپژه ویترینی و تبلیغاتی وجود ندارد.
شهردار تبریز در ادامه با اعلام اینکه وفاق کامل بین شهرداری و شورای شهر حاکم است افزود: درست است که نیرو در شهرداری زیاد است ولی چاره ای نیست و خوشبختانه شهرداری و شورا حامی این کارگران و کارمندان است.
شهین باهر با انتقاد از اینکه مدیریت واحد شهری در ایران نداریم و باید بین دستگاه ها تعامل وجود داشته باشد گفت: دستگاه های اجرایی باید به مسئولیت های خود پاسخگو باشند و گزارش دهند چراکه بیشتر مشکلات شهری از عدم هماهنگی و همراهی دستگاه های اجرایی ناشی می شود و شهرداری تبریز در بیشتر مواقع وظایف دیگر سازمان ها را انجام می دهد.
غلامحسین مسعودی ریحان رییس شورای استان و عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این دیدار با اعلام خرسندی از انتصاب فرماندار شهرستان تبریز گفت:  انشاالله حضور مهندس مهدوی مایه خیر و برکت باشد.
وی ادامه داد: آقای مهدوی انسانی توانمند، توسعه گرا مثبت نگر و با تعامل بالا است.
مسعودی ریحان همچنین گفت: تمام اعضا شورا انسان هایی توانمند با رزومه و‌ مدارک بالا هستند و دغدغه همه عزیزان تعالی و ‌توسعه شهر و شفافیت مسایل شهری است.
وی ادامه داد: دست به دست خواهیم داد تا برای توسعه شهر و استان قدم برداریم و از شما نیز تقاضا داریم مطالبات دولت را پیگیری کنید.
در پایان این دیدار بهروز مهدوی فرماندار جدید شهرستان تبریز گفت: امیدواریم این دوران، دوران طلایی تعامل و همگرایی بین شورای اسلامی شهر، شهرداری و فرمانداری تبریز باشد.
وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد با هماهنگی کامل در کنار هم باشیم و از طریق تریبون و رسانه با همدیگر سخن نخواهیم گفت و در کنار هم بوده و باهم صحبت خواهیم کرد و قانونمندی سرلوحه کارهایم بوده و خواهد بود.
مهدوی با اعلام اینکه اعضا شورا و شهردار محترم تا این حد برای عمران و آبادانی شهر تبریز دغدغه دارند بسیار مقدس است خاطر نشان کرد: عشق من عشق خدمت است و معتقدم باید مشکلات انسان ها را حل کنیم و قطعا در راستای عمران و آبادانی شهر تبریز قدم خواهیم برداشت.
فرماندار جدید تبریز در پایان تصریح کرد: از کمک فکری تمام عزیزان استفاده خواهم کرد و دستگاه های اجرایی را ملزم خواهم کرد تا در حیطه وظایف خود پاسخگو باشند.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.