تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 3070

رییس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار:

چشم انداز سرمایه گذاری شهر تبریز باید تدوین شود

رییس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز گفت: چشم انداز سرمایه گذاری شهر تبریز باید تدوین شود
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، غلامحسین مسعودی ریحان رییس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه این کمیسیون گفت: از شهرداری تبریز خواسته شده تا پروژه های سرمایه گذاری و‌ مشارکت به تفکیک مناطق و سازمان ها، طرح های مشارکتی واگذار شده، طرح های مورد بهره برداری با میزان درآمد، چالش های طرح های تمام شده و قابل بهره برداری، طرح های مسکوت مانده و دلایل عدم فعالیت تحلیلی، بسته های مشارکتی مناطق و سازمان ها و زمین های قابل سرمایه گذاری سطح شهر تبریز را به کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار اعلام نماید.
وی همچنین افزود: مدیریت امور سرمایه گذاری موظف است چشم انداز سرمایه گذاری شهر تبریز را تدوین کرده و به این کمیسیون ارایه دهد.
سونیا اندیش عضو کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این جلسه ضمن انتقاد از عملکرد مدیریت امور سرمایه گذاری شهرداری تبریز گفت: باید نقشه راه و برنامه های مدیریت سرمایه گذاری ارایه شود و پکیج های سرمایه کذاری جدبد آماده و ارایه شود.
وی ادامه داد: باید برنامهای  استراتژیک برای کمیسیون تدوین شود چراکه در طول یک و نیم سال گذشته پروژه و برنامه مدونی ارایه نشده است.
اندیش از همچنین ضمن اینکه از کارشناسان سرمایه گذاری خواست تا وضعیت سرمایه گذاری شهر تبریز را اعلام کنند خاطر نشان کرد:زمان در حال سپری شدن است و مدیریت سرمایه گذاری باید برنامه ای مدون برای سرمایه گذاری در شهر تبریز ارایه کند.
در ادامه این جلسه دو پروژه مشارکتی توسط هلدینگ سرمایه گذاری شمس و پروژه جاده ابریشم مطرح و اعضای کمیسیون پروژه های پیشنهادی را بررسی کردند.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.