تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 3069

رییس شورای اسلامی شهر تبریز خبر داد:

اصلاح ساختار و توجه به سلامت مالی شهرداری تبریز از ویژگی های بودجه 98 شهرداری تبریز

رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اصلاح ساختار و توجه به سلامت مالی شهرداری تبریز از ویژگی های بودجه 98 شهرداری تبریز است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، شکور اکبرنژاد رییس شورای اسلامی شهر تبریز در حاشیه صد و چهاردهمین جلسه فوق العاده رسمی شورای شهر تبریز که با موضوع ادامه بررسی تبصره‌های لایحه بودجه شهرداری تبریز در سال ۹۸ برگزار شد اظهار کرد: تصویب بودجه می‌بایست تا پایان بهمن‌ماه اتمام می‌یافت اما به‌خاطر دقت اعضا و تاخیری که در بررسی تعرفه عوارض محلی پیش آمد، بودجه شهرداری ۲۱اسفند به اتمام رسید.
وی توضیح داد: خوشبختانه بودجه سال ۹۸ شهرداری تبریز طوری تدوین و بررسی شد که شاهد گام‌های مثبتی برای اصلاح ساختار و سلامت مالی شهرداری تبریز خواهیم بود و از بروز فسادهای مالی احتمالی در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف جلوگیری می شود.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز خاطرنشان کرد: برای تصویب تبصره‌های جدید دقت بیش‌تری شد و تبصره‌های امسال نیز با تصویب اعضا برای سال آینده نیز پابرجا خواهند بود؛ همچنین در تبصره‌های سال ۹۸ شهرداری تبریز امتیازاتی برای بازنشستگان شهرداری و پاکبانان در نظر گرفته شد.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اگر بودجه شهرداری را با دوره چهارم شورای شهر مقایسه کنیم و وضعیت دشوار اقتصادی را که بر کشور حاکم است در نظر بگیریم، عملکرد شهرداری در این‌باره خوب بوده و نمره قبولی می‌گیرد.
اکبرنژاد خبر داد: بودجه سال ۹۸ شهرداری تبریز که کلیات و جزئیات آن به تصویب اعضای محترم شورای شهر رسید به فرمانداری تبریز طی روزهای آینده به فرمانداری تبریز ارسال خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال جاری بودجه سال ۹۸ به شهرداری تبریز ابلاغ شود.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.