تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397
کد 3068

رییس شورای اسلامی شهر تبریز خبر داد:

بررسی ماده واحده و تبصره های بودجه سال 98 شهرداری تبریز

رییس شورای اسلامی شهر تبریز از بررسی ماده واحده و تبصره های بودجه سال 98 شهرداری تبریز توسط اعضای شورای اسلامی شهر تبریز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، شکور اکبرنژاد رییس شورای اسلامی شهر تبریز شب گذشته در حاشیه برگزاری صد و سیزدهمین جلسه علنی رسمی فوق العاده شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با توجه اینکه تعرفه عوارض محلی سال 1398 با دقت زیاد  اعضای شورا به تصویب رسید و زمان زیادی  از ما گرفت  لذا  آغاز بررسی لایحه پیشنهادی شهرداری تبریز برای بودجه سال 98 با تاخیر آغاز شد.
وی ادامه داد: به همین جهت برای تسریع در بررسی و تصویب بودجه پیشنهادی شهرداری تبریز از اعضای محترم شورا درخواست شده است که  جلسات فوق العاده بصورت فشرده و پشت سر هم برگزار شود تا بتوانیم قبل از پایان سال جاری جزییات بودجه شهرداری تبریز برای سال 98 به تصویب اعضا برسد و بعد از طی مراحل قانونی در فرمانداری  برای  اجرا به شهرداری تبریز ابلاغ شود.
رییس شورای اسلامی شهر تبریز افزود: اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در جلسات فشرده و فوق العاده لایحه پیشنهادی بودجه سال 98 شهرداری تبریز را بررسی کرده اند.
وی ادامه داد: در حال حاضر اعضای شورای شهر تبریز به همره نمایندگان شهرداری تبریز در حال بررسی ماده واحده و تبصره های بودجه سال 98 شهرداری تبریز هستند که امیدواریم طی روزهای آتی و قبل از پایان سال جاری نسبت به اتمام کامل بررسی بودجه و ارسال به فرمانداری تبریز و نیز ابلاغ به شهرداری برای اجرا اقدام شود.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.