تاریخ : يکشنبه 13 آبان 1397
کد 2898

دیدار مدیر عامل شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب جنوب شرق خوزستان با رییس شورای اسلامی شهر تبریز

مدیر عامل  شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب جنوب شرق خوزستان و هیات همراه با رییس شورای اسلامی شهر تبریزدر محل برگزاری جلسات شورای اسلامی شهر تبریز دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، در این دیدار مدیر عامل شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب جنوب شرق خوزستان  با اشاره به وضعیت ناگوار آب و هوا در این استان گفت: متاسفانه استان خوزستان از طرف مسئولان فراموش شده و در وضعیت ناگواری بسر می برد.
محسن رستگارنیا اظهار داشت: این روند خوزستان را به جایی می کشد که هر روز حسرت روز گذشته را خواهیم خورد.
وی تاکید کرد: شهر تبریز شهری پویا، زنده و همیشه در حال تغییر و توسعه است.
مدیر عامل شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب جنوب شرق خوزستان تصریح کرد: تبریز الگوی خوبی برای استان ما در جهت توسعه و آبادانی است.
 در ادامه رییس شورای اسلامی شهر تبریز با اظهار خرسندی از حضور ایشان در شهر تبریز تاکید کرد: ارتباطات میان شهرها مفید و حامل اطلاعات مفیدی است که میتواند از شهری به شهر دیگر انتقال یابد.
شکوراکبرنژاد : شهر تبریز نیز مانند بسیاری از شهرها دچار مشکلات آب و هوایی است .
وی با اشاره به اینکه موضوعات مهمی همچون محیط زیست و آب در ایران مغفول واقع شده است، گفت: با توجه به این شرایط آینده بشریت در خاورمیانه با بحران روبرو خواهد شد.
رییس شورای اسلامی شهر تبریز ادامه داد: یک مدیر باید از خصوصیت تشخیص آینده برخوردار باشد تا بتواند با توجه به چشم انداز آینده تصمیم گیری کند.
اکبرنژاد تصریح کرد: ایران از استان خوزستان بهره های بسیاری برده، اما این استان بخاطر جنگ و در ادامه عدم شفافیت مسئولان آسیب های جبران ناپذیری را متحمل شده.
 

 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.