تاریخ : يکشنبه 15 مهر 1397
کد 2841

فریدون بابایی اقدم:

شهردار در خصوص بافت حاشیه نشین اقدام عملی انجام دهد

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: از شهرداری تبریز انتظار داریم در خصوص بافت حاشیه نشین تنها به جلسه اکتفا نکنند و اقدام عملی انجام دهند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، فریدون بابایی اقدم در سخنرانی میان دستور جلسه صبح امروز شورای شهر با تقدیر از عملکرد مجموعه شهرداری گفت: پرداخت حقوق و پیشبرد طرح های عمرانی در شرایط بد اقتصادی حاکم بر کشور کار سختی است که جا دارد از کلیه مجموعه شهرداری تقدیر کنیم.
او با تقدیر از اقدامات انجام یافته توسط مدیرعامل سازمان آب منطقه ای گفت: در شرایط نامناسب اقتصادی کشور انتظار داریم مدیران تمام دستگاه های خدمات رسان مانند آقای ایمانلو عمل کنند. 
بابایی اقدم با اشاره به موضوع پارتنرشیپ در مدیریت نوین شهرها و کشورهای جهان اظهار داشت: امروز در جهان دولت ها به سمت تسهیل گری پیش می روند و از تصدی گری فاصله می گیرند اما در کشور ما هنوز شاهد تصدی گری و افزایش تصدی گری دولت هستیم و دولت برنامه ای برای افزایش اختیارات شورا ندارد.
او با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در نمازجمعه خردادماه 88 گفت: ایشان فرمودند "دنبال جذب حداکثری هستیم" و امروز ما باید در شهرهایمان هم دنبال همین جذب حداکثری باشیم و کسانی که مشکل ساز نخواهند بود را جذب کنیم و به آنها نقش بدهیم.
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به موضوع حاشیه نشینی گفت: برای این موضوع جلسات متعددی برگزار شده است و انتظار داریم شهردار تبریز برای حل مشکل حاشیه نشینی قدم های اساسی بردارد. او با تاکید بر توانایی طرف ترکیه ای که آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در این حوزه اعلام کرده است اظهار داشت: آقای شهردار به همراه آقای نیکوخصلت از توانایی های طرف ترکیه ای بازدید کرده اند و حتی اگر این شرکت هم قرار است همکاری نداشته باشد بسیاری از امکانات وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد.
بابایی اقدم در ادامه سخنانش با بیان مشکلات کارگران شهرداری گفت: برخی از مناطق چند ماه است که در پرداخت حق بیمه پرسنل به مشکل برخورد کرده اند و اگر واقعا این مناطق در تامین حق بیمه مشکل دارند باید این مناطق به صورت متمرکز اداره شوند تا مشکل بیمه و حقوق حل شود. 
او با درخواست از شهردار تبریز برای تهیه و ارائه لایحه بهره وری نیروی انسانی تصریح کرد: از توانایی افراد در مجموعه شهرداری به درستی استفاده نمی شود و برخی از کارها به صورت سلیقه ای انجام می شود.
این عضو شورای شهر تبریز در بخش پایانی سخنانش با اشاره به پدیده وارونگی هوا در هفته آینده گفت: از هیئت رئیسه درخواست دارم در جلسات آتی با حضور کارشناسان و مدیران مرتبط با آلودگی هوا موضوع آلایندگی اتوبوس های شرکت واحد مورد بررسی قرار گیرد.
نظرات شما
captcha refresh
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.