تاریخ : چهارشنبه 17 مرداد 1397
کد 2642

در پیام روابط عمومی شورای شهر عنوان شد:

تلاش می کنیم مشکلات خبرنگاران در شورا حل شود

روابط عمومی شورای شهر تبریز در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار بر اهتمام خود برای حل مشکلات خبرنگاران در جلسات شورای شهر تاکید کرد.
متن پیام روابط عمومی شورای شهر به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ 

از میرزا جهانگیرخان صور اسرافیل تا محمود صارمی، قلم برای پدیدار کردن تباهی دهر، بارها با جوهر خونین بر کاغذ نشسته است.
واحد روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز بر خود وظیفه می داند قدردان تلاشهای اصحاب خبر باشد، چون بر این باوریم که دستیابی به پیشرفت، سربلندی کشور، صيانت  از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب جز با مطالبه گری اصحاب رسانه که نماینده افکار عمومی در جامعه هستند حاصل نخواهد شد.
17 مرداد بهانه ایست تا قدردان کار سخت و طاقت فرسای خبرنگاران باشیم. در سالی که گذشت تمام توان خود را به کار گرفتیم تا با بسیج امکانات موجود در مجموعه شورای شهر مشکلات تولید خبر توسط خبرنگاران گرامی را مرتفع کنیم، بخشی از آن مسائل حل شد اما بخشی دیگر هنوز برقرار است و بر این اساس هنوز عرق شرم بر پیشانی روابط عمومی در برابر تلاشگران عرصه خبر نشسته است. بر آنیم در سال آینده مشکلات باقی مانده را در صورت همراهی اعضای محترم شورای شهر برطرف کنیم.
در پایان بار دیگر روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه تبریک عرض نموده و از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه خبرنگاران را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.
نظرات شما
captcha refresh
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.