تاریخ : دوشنبه 8 مرداد 1397
کد 2619

در محل جلسات شورای اسلامی شهر تبریز؛

برگزاری جلسه شورای اسلامی شهرستان تبریز با حضور فرماندار شهرستان تبریز

جلسه شورای اسلامی شهرستان تبریز در محل جلسات شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد.
به گزارش شورای اسلامی شهر تبریز؛ جلسه شورای اسلامی شهرستان تبریز با حضور فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهرستان ها در محل جلسات شورای اسلامی شهر تبریز برپا شد.
رئیس شورای اسلامی شهرستان تبریز با اشاره به  اهمیت تعامل و هماهنگی  میان دستگا های اجرایی گفت: برای پیگیری مشکلات موجود در شهر و شهرستان ها و کسب رضایتمندی شهروندان نیاز به هماهنگی های بسیار و موازی کاری نهادهای مربوطه داریم.
شهرام دبیری اضافه کرد: معضلات و مشکلات موجود در شهرداری ها از زمان حذف و تعدیل میزان بودجه تحصیلی از دولت آغاز شد.
فرماندار شهرستان تبریز نیز با اشاره به مشکلات موجود اظهار داشت: بازگو کردن مشکلات شهرستان ها در یک جلسه محدود موضوعی امکان ناپذیر است.
علیار راستگو گفت: در کل کشور مشکلات بسیاری در زمینه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و .. وجود دارد که  شهرستان تبریز نیز از این امر مستثنی نیست ولی دولت قصد دارد که با همت مردمی و کار کارشناسی شده بسیاری از مشکلات را به دست خود مردم حل کند.
وی برگزاری این جلسات را مفید ارزیابی کرده و گفت: مطرح کردن مشکلات در این نشست ها موجب آشنایی با دغدغه شهروندان شده و میتوانیم با طرح این مسایل در جلسات فرمانداری اعتباراتی را برای حل آنها در نظر بگیریم.
در ادامه جلسه نیز اعضا شورای شهرستان تبریز معضلات مربوط به شهرستان خود را مطرح کرده و فرماندار شهرستان تبریز را در جریان این معضلات قرار دادند.
 

 
نظرات شما
captcha refresh
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.