تاریخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
کد 2420

کمیسیون خدمات شهری برگزار شد؛

بررسی قرارداد شهرداری با شرکت صنعت سازان فتح

در جلسه کمیسیون خدمات شهری قرارداد شهرداری تبریز با شرکت صنعت سازان فتح مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، در جلسه کمیسیون خدمات شهری که با حضور اعضای کمیسیون و مدیران شهری به ریاست عبداله تقی پور برگزار شد، آخرین وضعیت قرارداد شرکت نعت سازان فتح بررسی شد.
در ابتدای این جلسه تقی پور با بیان اینکه عدم اجرای کامل این قرارداد باعث ایجاد خسارت به مجموعه شهرداری شده است تاکید کرد: در موارد بسیاری این قرارداد می توانست به نفع شهر باشد ولی امروز دست شهرداری را برای اقدامات مهم بسته است. او افزود: از طرف شورا به کمیسیون ماموریت داده شده است که این قرارداد را بررسی کنند و راهکار مناسب برای حل مشکل آن را اعلام کنند.
در ادامه این جلسه اصغری با بیان وضعیت قرارداد شهرداری با این شرکت و اتفاقات رخ داده گفت: عدم اجرای این قرارداد باعث شده است تا موضوعاتی مانند تفکیک از مبدا و بازیافت انجام نشود و روزانه 1000 تن زباله در زباله گاه مرکزی دفن شود.
در پایان بررسی این موضوع تقی پور گفت: در خصوص اینکه شهرداری در حل این پرونده قصور کرده است برای ما مشهود است و جای شبهه ندارد و این قصور باعث شده سالانه 40 میلیاردتومان هزینه اضافی به شهرداری تحمیل شود.
همچنین در این جلسه مشکلات رانندگان شاغل در حوزه حمل زباله های شهری مورد بررسی قرار گرفت. نماینده رانندگان در این جلسه مشکلات صنف خود را مطرح کرد. بر این اساس مقرر شد معاونت خدمات شهری تا هفته آینده راهکار مناسب برای حل مشکلات رانندگان را به کمیسیون پیشنهاد کند.

powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.