تاریخ : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
کد 2418

تکذیبیه روابط عمومی شورای شهر به خبر پایگاه خبری تحلیلی نصر نیوز؛

شورای شهر عصر امروز پیرامون موضوع خرید تراکتورسازی جلسه ندارد

روابط عمومی شورای شهر تبریز با انتشار تکذیبیه، خبر پایگاه خبری تحلیلی نصر نیوز را کذب خواند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز با انتشار تکذیبه، خبر پایگاه خبری تحلیلی نصر نیوز را کذب خواند. در عنوان خبر این پایگاه خبری آمده بود: "شهرداری تبریز مشتری تراکتورسازی می شود/ شورا در جلسه عصر امروز بررسی می کند" که بر اساس تکذیبیه روابط عمومی این خبر کذب نامیده شده است.
متن تکذیبیه روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز به این شرح است:

 مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی نصر
سلام علیکم
پیرو انتشار خبری با عنوان «شهرداری تبریز مشتری تراکتورسازی می شود/ شورا در جلسه عصر امروز بررسی می کند» در تاریخ یکشنبه 23/2/1397 در آن پایگاه خبری، مقتضی است جوابیه ذیل، وفق ماده 23 قانون مطبوعات جمهوری اسلامی ایران در اسرع وقت منتشر شود: به اطلاع آن رسانه می رساند، در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز صحبتی پیرامون خرید امتیاز باشگاه تراکتورسازی مطرح نشده و به هیچ عنوان رئیس شورای شهر تبریز، جناب آقای دکتر شکور اکبرنژاد مطلبی در خصوص تشکیل جلسه فوق العاده یا ویژه برای بررسی طرح خرید باشگاه تراکتورسازی مطرح نکرده است.
روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز ضمن تقدیر از خبرنگاران کاردان رسانه های مختلف که در جلسات شورای شهر بدون غرض ورزی اقدام به انتشار اخبار شورای شهر می کنند، با تکذیب خبر منتشر شده توسط آن پایگاه خبری تحلیلی، انتظار دارد خبرنگارانی که در جلسات شورای شهر حضور پیدا می کنند واجد حداقل توانایی های مورد نیاز برای این شغل حساس و خطیر باشند.
در نهایت لازم به ذکر است شورای اسلامی شهر تبریز، برابر تبصره 4 ماده 23 قانون مطبوعات، حق پیگیری قانونی از نگارنده و سایت مذکور را برای خود محفوظ میداند.

 فردین الهیاری
 مدیر روابط عمومی شورای شهر تبریز
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.