تاریخ : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
کد 2417

با رای اعضای شورای شهر

طرح 7 ماده ای کمیسیون تحقیق و نظارت تصویب شد

شورای اسلامی کلانشهر تبریز در نشست علنی امروز خود طرح 7 بندی کمیسیون تحقیق نظارت و ارزیابی را تصویب کرد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر تبریز، این طرح پس از ارائه توضیحات علی آجودان زاده، رئیس کمیسیون تحقیق، نظارت و ارزیابی با رای اکثریت اعضا به تصویب رسید.
 پیشنهادات هفت گانه کمیسیون تحقیق ، نظارت و ارزیابی به شرح زیر هستند:
1- نظارت بر معاملات ، اعم از خرید ، فروش مقاطعه، اجاره و استیجاره که به نام شهر و شهرداری صورت می گیرد، با در نظر گرفتن صرفه و صلاح و با رعایت مقررات آیین نامه مالی و معاملات شهرداری
2- مستندا به ماده 19 آین نامه مالی ضشهداری ها ، نظارت بر معامله شهرداری تبریز با وزارت خانه ها و موسسات و شرکت های دولتی یار وابسته به دولت و شهرداری و معامله بین دو شهرداری که پس از تایید شورای اسلامی شهر قانونی خواهد بود.
3- کلیه قراردادهای شهرداری تبریز اعم از مناطق ، سازمان ها و شرکت ها در سایت عمومی شهرداری (شهریار نیوز و تبریز دات آی آر)ر منتشر و یک نسخه از آن به شورا ارسال و در پورتال جامع تعریف شده شورا جهت اطلاع عموم منتشر شود.
4- برای جلوگیری از اتلاف وقت و پیش بینی فرایند تشریفات مناقصات معاملات حداقل دو ماه قبل از اجرای پروژه بر اساس اعتبارات مصوب انجام گیرد تا وقفه ای در امور اجرایی پیش نیاید.
5- رعایت سقف سطح معاملاتی ابلاغی از طرف شورا بر اساس اعتبارات مصوب شهرداری تبریز الزامی است و کمیسیون می تواند به طور مستمر بر معاملات نظارت نماید.
6- آگهی معاملات عمده و تشریفات مناقصه یا مزایده عمومی و یا مناقصه محدود بایستی در سایت های عمومی شهرداری ، روزنامه های کثیر الانتشار محلی ، سراسری، سایت شورا و سامانه مناقصات کشوری منتشر شود.
7- عملکرد شهرداری در موارد مندرج در بندهای 14 و 30 ماده 80 هر سه ماه یک بار به شورا ارسال شود. کمیسیون تحقیق، نظارت و ارزیابی می تواند به همراه کمیته های تخصصی خود در صورت نیاز با مراجعه به شهرداری و سازمان های تابعه عملکرد آنها را تحقیق و ارزیابی نماید.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.