تاریخ : پنجشنبه 2 ارديبهشت 1395
کد 1590

در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بررسی شد لایحه بازبینی در دفترچه بهای ارزش منطقه ای و تجاری شهر تبریز

در جلسه این هفته کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز لایحه بازبینی دفترچه بهای ارزش تجاری و منطقه ای شهر تبریز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در جلسه این هفته کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز لایحه بازبینی دفترچه بهای ارزش تجاری و منطقه ای شهر تبریز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز در این جلسه که به ریاست مهندس علی باغبان و با حضور دکتر صادق نجفی برگزار گردید، لایحه شهرداری تبریز در خصوص ضرورت بازنگری در دفترچه بهای ارزش منطقه ای و تجاری شهر تبریز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
برپایه این گزارش در این جلسه دکتر نجفی شهردار تبریز با اشاره به ایرادات کنونی بهای ارزش منطقه ای، بررسی دوره ای دفترچه بهای ارزش تجاری شهر تبریز در هر شش ماه را ضروری دانست.
در این جلسه همچنین اعضای کمیسیون برنامه و بودجه ضمن اظهار نظر در خصوص لایحه شهرداری، بر اهمیت ضابطه مند شدن قیمت گذاری و امکان نظارت و کنترل دقیق آن بر اساس شرایط بازار مسکن تاکید کردند و بر همین اساس مقرر گردید در فرصت شش ماهه برای بررسی مجدد این موضوع نقطه نظرات شهرداران مناطق جمع بندی و مسایل و مشکلات موجود در کمیته ای باحضور روسای کمیسیون برنامه و بودجه و عوران و شهرسازی شورای شهر موردبحث و بررسی قرار گیرد و پس از حصول نتیجه جهت تصویب نهایی به شورای اسلمی شهر تبریز ارجاع شود.
آلبوم تصاویردر جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بررسی شد لایحه بازبینی در دفترچه بهای ارزش منطقه ای و تجاری شهر تبریز

عکسی برای این آلبوم ثبت نشده است.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.