مهندس کریم صادق زاده تبریزیسوابق:
متولد سال1341
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت عالی اجرایی


خلاصه زندگی:
در سال 1341 در يك خانواده مذهبی در شهر تبريز متولد شد با آغاز نهضت انقلاب اسلامی در صف مبارزين در مقابل طاغوت قرار گرفت  و عمر خويش را صرف حمايت و پشتيبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مراحل مختلف قرار داد و فعاليت های گسترده ای در انجمن اسلامی و پايگاه مقاومت مسجد شهيد بهشتی خیابان مارالان و هئيت های حسينی و مراسما
ت مذهبی داشت و شب و روز ، زندگيش را وقف اسلام و نظام و انقلاب نمود.

وی در حين كار و خدمت به قشر كارگری و بازنشستگی به ادامه تحصيل تا مقطع كارشناسی ارشد در رشته مديريت عالی اجرایی اقدام نمود.
او در سال 1361 در شركت تراكتورسازی استخدام و مشغول انجام وظيفه در جامعه كار و توليد و صنعت شد و از بدو ورود به كارخانه با توجه به علاقمندی اش به كارهاي مردمی ، در تعاونی مصرف و كميته مسكن كارخانه در جهت خدمت به كارگران آن واحد بزرگ صنعتی با آراء و انتخاب كارگران، كارهای ارزشمندی را در جهت رفاه و آسايش مطلوب كارگران و بازنشستگان انجام داد و سپس به طبع آن فعاليت های گسترده و مهم به عنوان رئيس كانون هماهنگی تعاونی های مصرف استان انتخاب و در خانه كارگر تبريز مشغول انجام وظيفه گشت.
او طی سالهای گذشته مسئوليت های خطير همچون ریيس شورای اسلامی كار شركت ريخته گری تراكتورسازی را در چندين دوره با انتخابات كارگران بر عهده گرفت و تاكنون چندين مسئوليت و تجربه بزرگ را بر عهده داشته كه در تمامی موارد كارهای انجام يافته توسط وی، الگو در سطح كشوری بوده و به عنوان دبير اجرائی خانه كارگر نمونه و برتر شهر صنعتی تبريز به مدت دوازده سال در سطح كشور انتخاب و معرفي گرديده از جمله مسئوليت هايی كه كريم صادقزاده تبريزی در طول سه دهه خدمت صادقانه عهده دار بوده است، می توان به اين موارد اشاره نمود.


سوابق شغلی:

در سال 1371 به عنوان دبير اجرائی خانه كارگر شهرستان تبريز منصوب شده و تاكنون  در اين سمت مشغول فعاليت است.

مسئول امور هماهنگی خانه های كارگر مناطق شمالغرب كشور.

سه دوره رئيس هئيت مديره كانون كارگران بازنشسته شهرستان تبريز.

مشاور عالی و بازرس ویژه سازمانهای کارگری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی کشور.

عضو شورای اصلاح طلبان استان آذربایجانشرقی.

نماينده تعاونی های مصرف كارگران استان آذربايجان شرقی در مجمع اتحاديه امكان.

سه دوره رئيس و دبير هئيت مديره كانون هماهنگی شوراهای اسلامی كار استان.

سه دوره نائب رئيس هئيت مديره كانون كارگران بازنشسته استان آذربايجان شرقی.

یک دوره عضو هئيت مديره كانون عالی كارگران بازنشسته كشوری.

یک دوره به عنوان نائب رئیس شورای اصلاح طلبان استان؛.

یک دوره به عنوان دبیر رئیس شورای اصلاح طلبان استان.

ایجاد کانون کارگران بازنشسته تبریز و سه دوره رئیس هئیت مدیره.
 

از جمله اقدامات موثر و طرحهايي كه توسط ايشان در چندين سال اخير به ثمر رسيده است:

تاسيس و احداث مجتمع بزرگ آموزشی، اقامتی، رفاهی، ورزشی و فرهنگی خانه كارگر تبريز شامل( مركز آموزش علمی كاربردي،سالن چند منظوره ورزشی، رستوران و هتل آپارتمان در 40 واحد سوئيت) بطوريكه در طول چند سال اخير به تعداد 115 هزار نفر کارگر و بازنشسته و خانواده های ایشان از آموزشهای كوتاه مدت (رايگان) دوره های حسابداری، زبان، كامپيوتر و هنری استفاده نموده اند.
تاسيس هئيت عزاداران شهداي كارگر تبريز.
راه اندازی نخستین دفتر استانی خبرگزاری کارایران (ILNA )در آذربایجان شرقی
پیگیری و مشکلات کارگران تلاش در جلوگیری از تعطیلی واحد های بزرگ صنعتی استان بویژه کارخانجات واگذار شده طی اصل44.
تاسيس و راه اندازي شركت تعاوني مصرف و مسكن كارگران صنوف تبريز بطوريكه نسبت به احداث و تحويل بيش از1200 واحد مسكوني ويلائي و آپارتماني در سطح شهر تبريز و شهر جديد سهند و شهرک صیاد شیرازی به كارگران محترم واحدهاي توليدي و خدماتي از طريق تعاوني مسكن صنوف تبريز و بيش از 5 هزار نفر از كارگران صنوف از كارگاههاي كوچك عضو تعاوني مصرف هستند و از كالاهاي توزيعي بهره مند مي شوند.
نقش موثر به عنوان عضو هئيت امناي شهرك ارم در جهت احداث بيمارستان استاد عالي نسب(شهرك ارم) و تلاش شبانه روزی در جهت تحقق احداث بیمارستان جدید 327 تختخواب تامین اجتماعی در شهرک خاوران تبریز.
معرفي صدها نفر از قشر عظيم جوانان به واحدهاي توليدي و خدماتي جهت اشتغال
دیدار با کارگران و بازدید از صدها واحد تولیدی و صنعتی و خدماتی استان به همراه استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی و سایر مسئولین.
همكاری با كانون ازدواج آسان تبريز برای استفاده از امكانات ايجاد شده به منظور تسهيل در سنت حسنه پيامبر امر ازدواج جوانان عزيز.
پیگیری مسائل و مشکلات صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز .
خريد ساختمان به كانون كارگران بازنشسته شهرستان تبريز در حوالی بلوار منجم در يك دوره دو ساله فعاليت كانون به همت و تلاش تمامی اعضای محترم هئيت مديره و بازرسان عزيز و تلاش تصویب تغییرکاربری از مسکونی به اداری و خدماتی
تاسیس و راه اندازی و حمایت کارگران جوان استان .


طرحهای در حال پيگيری:

احداث و راه اندازی درمانگاه شبانه روزی، ويژه كارگران و بازنشستگان تبريز با توجه به مجوز صادره از سوی وزارت بهداشت و درمان.
احداث استخر و سونا و جگوزی ويژه كارگران و بازنشستگان تبريز.
پيگيري و راه اندازي تفرجگاه ويژه كارگران و بازنشستگان در حومه شهرستان هاي اسكو و جلفا.
تلاش و پیگیری در جهت احداث مجتمع فرهنگی، ورزشی، آموزشی و...  بویژه خانه سالمندان کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی تبریز در منطقه شهرک خاوران.
تلاش و پیگیری احداث خانه امید بازنشستگان در جوار یکی از پارکهای شهر.
ایجاد دفاتر خانه های کارگر در تمامی شهرستان های تابعه استان جهت ارائه خدمات رسانی به کارگران و بازنشستگان شهرستانها. 

تشويق نامه : 

كريم صادقزاده تبريزی به لحاظ فعاليت چشمگير و لياقت و كاردانی و نبوغ فوق العاده ی خويش در استان و سطح كشور، مورد تشويق مسئولين، دست اندركاران جامعه كارگری ميهن اسلامی قرار گرفته است كه بخشی از آنها ذيلا ارائه مي گردد.

معرفي به عنوان دبير اجرائی نمونه و برتر كشوری از سال 1381 لغايت 1394.
معرفي به عنوان نمونه مديريتي و رئيس هئيت مديره كانون كارگران بازنشسته تبريز ، در سطح كشور در سال 1391 توسط مدير عامل سازمان تامين اجتماعي كشور.
تجليل در اولين جشنواره نشان خدمت به قانون كار در سال 1389 از سوي اتحاديه پيشكسوتان جامعه كارگري كشور در سال 1389 .
تجليل در اولين همايش نخبگان و فعالان و همراهان جامعه كار ، صنعت و توليد استان در سال 1389 .
تجليل در اولين جشنواره تجليل از خادمين كارگران كار و توليد و صنعت در سال 1392  .
دريافت لوح سپاس از سوي شهردار تبريز در برپائي سومين نمايشگاه و همايش فرهنگ كار با شعار تعامل مراكز صنعتي ،آموزش و فرهنگي براي ترويج فرهنگ كار.
دريافت لوح تقديراز رياست محترم دانشگاه جامع علمي كاربردي استان و نماينده محترم مجلس شوراي اسلامي و رياست مراكز علمي كاربردي خانه كارگر تبريز به پاس برگزاري مسابقات ملي رباتيك در سطح كلانشهر تبريز .
دریافت تندیس اولین جشنواره تجلیل بعنوان خادمین کارگران، کار و تولید و صنعت استان آذربایجانشرقی همزمان با روز جهانی کارگر اردیبهشت 1394.
تجلیل از زحمات مدبرانه جناب آقای مهندس کریم صادقزاده تبریزی دبیر اجرائی تشکیلات کارگری شهرستان تبریز از طرف انجمن صنفی کارگران پیمانکاران پتروشیمی تبریز.
دریافت لوح فعال عرصه اقتصاد و فرهنگ در سال1394.
دریافت لوح تقدیر دومین کنگره ملی مدیریت سرمایه های انسانی در قرن 21 دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آذربایجانشرقی- 7و8 آذر1391 .
دریافت لوح مقام اول، دومین المپیاد فرهنگی ورزشی (نسیم سلامت) کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی- تهران 1394.
دریافت لوح تقدیر و تندیس مراسم تجلیل از همکاری و زحمات بی دریغ برای کارگران شرکت تعاونی 8593 صنعتگران نفت آذربایجان.
تجلیل در مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان 1394 از طرف مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور به پاس زحمات و تلاش های ارزنده ایشان در سنگر جامعه کارگری و بازنشستگی به ویژه کانون عالی بازنشستگی.
انتشار تمبر اختصاصی به پاس زحمات ارزنده دو دهه اخیر جناب آقای مهندس صادقزاده از طرف اداره کل پست استان.
دریافت لوح تقدیر و تندیس به عنوان فعال اجتماعی ،فرهنگی و صنفی تلاش درجهت تحقق شعار سال 1395 (اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل)
دریافت لوح تقدیر و سپاس بعنوان مدیر برگزیده در حوزه کار و کارگری از طرف رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس جناب آقای مهندس رحمانی.
دريافت لوح سپاس و پرچم هئيت، از سوي هئيت زنجير زنان يا فاطمه الزهراء (س) محله كوچه باغ تبريز، هیئت چهارده معصوم (ع) کوی لاله تبریز و ستاد مراسمات مذهبی استان به پاس برگزاری مراسمات مذهبي  و ترويج فرهنگ عاشورائی.
دريافت لوح تقدير از سوي جمعيت كارگران جوان آذربايجان به پاس  برگزاري چهارمين جشنواره درون سازمانی جمعيت كارگران.
حضور در چندین نوبت در کشور ترکیه به عنوان نماینده کارگران ایران در اجلاس اتحادیه های کارگری بیست وپنج کشور جهان.
نشست مشترک در کلانشهر تبریز که بعنوان( تبریز شهر دیپلماسی کارگری) شناخته شده با اتحادیه کارگری کشورهای لبنان، کره شمالی، عراق، سوریه و .... که نتایج مطلوبی را در روابط حسنه با اتحادیه های کارگری ایجاد نموده است.
دريافت چندين تشويق نامه و لوح سپاس از مسئولين و تشكلات كارگری واحدهاي توليدی و خدماتی استان و كشوري به خاطر نقش فعال ايشان در مديريت مسائل كلان   كار و كارگر و بازنشستگان و برگزاری مطلوب برنامه های روز جهانی كارگر و دهه فجر انقلاب اسلامی و ساير مناسبات ملی مذهبی.

پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز:
سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز(سال اول، دوم، سوم و چهارم)
رییس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تبریز
نایب رییس و دبیر و عضو کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری(سال اول، دوم، سوم و چهارم)
دبیر و عضو کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار (سال اول، دوم، سوم و چهارم)
دبیر و عضو کمیسیون برنامه و بودجه(سال دوم، سوم و چهارم)
نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی(سال سوم)
عضو کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی(سال سوم)
دبیر کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک (سال چهارم)
 

 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.