تاریخ : پنجشنبه 24 ارديبهشت 1394
کد 898

دیدار شهردار و اعضای شورای شهر اسدآباد با نایب رییس کمیسیون تحقیق و نظارت

شهردار اسدآباد همدان به همراه تنی چند از اعضای شورای شهر اسدآباد همدان با مهندس امیرحقیان دیدار کردند.

شهردار اسدآباد همدان به همراه تنی چند از اعضای شورای شهر اسدآباد همدان با مهندس امیرحقیان دیدار کردند.

در این دیدار که به صورت سرزده در محل شورای شهر کلانشهر تبریز انجام شد، مهندس داود امیرحقیان ضمن خیر مقدم و خوش‌آمدگویی و با ابراز خرسندی از حضور مهندس عبدی در دفتر تبریز جزئیات و گزارشی اجمالی از فعالیت های شورای شهر تبریز و کمیسیون‌های آن، فرصت های سرمایه‌گذاری و پتانسیل‌های  موجود در شهر تبریز ارائه داد.
 این عضو شورا در پاسخ به سوال یکی از اعضای شورا برای نحوه تقویت درآمدهای پایدار افزود وجود واحد ممیزیدر شهرداری را یکی از معیارهای مهم در ایجاد درآمدهای پایدار شهرداری بعد از امور ساخت و ساز دانست که باید برای ایجاد  آن در شهر اسدآباد  و تقویت آن بسیار کوشید.
 در این نشست که بیش از 1 ساعت به طول انجامید، با ارائه  گزارش  شهردار اسدآباد، مهندس عبدی از وضعیت فعلی شورا و شهرداری اسدآباد و نحوه‌ انجام همکاریهای دوجانبه در تقویت سیستم شهرداری اسدآباد با شهرداری تبریز برای مدیریت شهری به پایان رسید.
 در پایان شهردار اسدآباد ضمن بازدید از موزه شهرداری تاکید کرد شهرداری تبریز به عنوان اولین‌ شهرداری تاسیس شده  در کشور می‌تواند الگوی خوبی برای مجموعه شهرداری‌ها  در کشور باشد. گفتتنی است که  شورای شهر اسدآباد دارای 9 عضو شورا و 4 کمیسیون عمران، فرهنگی، بهداشت و بودجه  می‌باشد.

powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.