تاریخ : پنجشنبه 26 دي 1392
کد 99

فرماندار جدید تبریز:

دید و بازدیدهای ضروری بعد از وقت اداری
  فرماندار تبریز گفت: از همین امروز با جدیت کارمان را آغاز کرده‌ایم و از دوستان و همکاران نیز تقاضامندیم این جلسه معارفه را به عنوان دیدار تشریفاتی تلقی کنند و برای دید و بازدیدهای ضروری نیز آن هم به صورت کاری، سعی می‌کنیم بعد از وقت اداری در خدمت عزیزان باشیم

رحیم شهرتی‌فر در مراسم معارفه خود که با حضور استاندار آذربایجان‌شرقی در تالار جمهوری اسلامی تبریز برگزاری شد، اظهارکرد: اگر دنیای جدید محصول آگاهی‌های بشر است، لابد باید دنیای جدید را هم با روش‌های علمی جدید مدیریت کنیم.

 وی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی روش‌های سنتی بدون توجه به روش‌های علمی کارساز نخواهد بود.

 فرماندار تبریز با تاکید بر اینکه مدیریت علمی بی‌اعتنایی به مواریث فرهنگی و تجربیات گرانقدر گذشته نیست، افزود: همه برای پیشبرد امور باید برای افزایش دانش و کسب مهارت بکوشیم.

 وی با قدردانی از زحمات فرمانداران سابق تبریز اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم از همفکری مردم و این عزیزان در اداره بهتر شهر بهره‌مند شویم.

 شهرتی‌فر با اشاره به سوابق درخشان تاریخی و علمی تبریز گفت: این شهر از گذشته مهد علم و دانش و دانشگاه‌های معتبر بوده و همواره در هر زمینه‌ای دانشمندان صاحب رای و مردان با نفوذی داشته است.

 فرماندار تبریز اضافه کرد: از همین امروز با جدیت کارمان را آغاز کرده‌ایم و از دوستان و همکاران نیز تقاضامندیم این جلسه معارفه را به عنوان دیدار تشریفاتی تلقی کنند و برای دید و بازدیدهای ضروری نیز آن هم به صورت کاری، سعی می‌کنیم بعد از وقت اداری در خدمت عزیزان باشیم.‌

powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.