تاریخ : چهارشنبه 25 دي 1392
کد 92

نایب رییس شورای اسلامی شهر تبریز

شهرداری برای ورودی وادی رحمت چاره اندیشی کند
 نایب رییس شورای اسلامی شهر تبریز خواستار چاره اندیشی شهرداری در خصوص مشکلات ورودی وادی رحمت و تلاش برای حل این مشکلات شد.
 مهندس محدث با اشاره به مشکلات موجود در ورودی آرامستان و گلزار شهداء وادی رحمت تبریز گفت: حجم بالای تردد در مسیر وادی رحمت طی روزهای هفته به ویژه در ورودی این آرامستان ایجاب می کند برنامه ریزی کلان و جامعی به منظور رفع مشکل مذکور از سوی شهرداری تبریز انجام گیرد و در این میان احداث روگذر یا اصلاح مسیر فعلی دو راه کار پیشنهادی می تواند باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام این که مشکلات موجود زمینه را برای نارضایتی و گلایه های شهروندان به ویژه در روزهای پایانی هفته فراهم کرده است افزود: هرچند احداث روگذر و تقاطع غیرهمسطح در این ورودی به لحاظ بار مالی شاید در شرایط فعلی امکان پذیر نباشد ، با این حال لازم است مسیری جایگزین به منظور کاهش مشکلات طراحی ، مطالعه و احداث گردد.
نایب رییس شورای اسلامی شهر تبریز در خاتمه گفت: می توان از زیرگذر لاله به سمت جنوب مسیر و راهی جدید به سمت وادی رحمت طراحی و ایجاد کرد.
خاطرنشان می شود طراحی و احداث تقاطع غیرهمسطح در ورودی وادی رحمت از جمله طرح هایی است که از چندی پیش در دستور کار شهرداری قرار داشته و در اين راستا مذاكرات و هماهنگي‌هاي لازم با سازمان راه و شهرسازي استان نیز انجام گرفته است .
گفتنی است تسهيل تردد و عبور و مرور خودروهاي ورودي و خروجي به وادي رحمت ، كاهش بار ترافيكي اتوبان شهيد كسايي، رفع مشكلات و محدوديت‌هاي موجود در ورودي فعلي و بسترسازي براي كاهش خطرات و تصادفات جاده‌اي در اين منطقه از جمله الزامات اجرای طرح ویژه در ورودی وادی رحمت است.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.