تاریخ : دوشنبه 27 بهمن 1399
کد 4304

شورای شهر پیگیر تاسیس گرم خانه در تبریز

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای شهر تبریز پیگیر احداث گرم‌خانه در تبریز است شهروندانی که نیاز به سرپناه دارند است.
  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز شکور اکبرنژاد در این جلسه با بیان اینکه هرچه سریعتر باید نسبت به ایجاد گرم‌خانه‌ای ایمن و استاندارد در تبریز اقدام کرد گفت: شورای شهر و کمیسیون فرهنگی پیگیر این موضوع است.
 
همچنین غلامحسین مسعودی ریحان عضو کمیسیون فرهنگی نیز با بیان اینکه امروز در شهرداری تبریز هر چقدر به مسائل اجتماعی توجه شود کافی نیست گفت: امروز  شهرداری هر مقدار در زمینه اجتماعی هزینه کند شایسته است.
وی با اشاره به اینکه مسائل اجتماعی در کنار سایر موضوعات باید در اولویت های کاری باشد گفت: موضوعات اجتماعی از مسائلی است که نقص در آن زمینه باعث ایجاد مشکل در سایر زمینه ها نیز خواهد شد.
 
سعید نیکو خصلت دیگر عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز نیز گفت: امروز دنیا دنیای الکترونیک است و نباید تنها به نکات منفی توجه کنیم و از نکات مثبت به خاطر نکات منفی بگذریم.
 
وی ادامه داد: امروز اگر اماکن شهرداری در نقاط مختلف شهر بلااستفاده بماند برکت آنها از بین خواهد رفت افزود: باید از تکرار پرهیز کنیم و به سمت مثبت اندیشی حرکت کنیم.
 
نیکوخصلت افزود: اماکن شهرداری در نزدیکی وادی رحمت برای اختصاص به گرم خانه بسیار مناسب است چراکه موجب ایجاد دلخوری در میان شهروندان سایر محلات نیز نخواهد شد.
 
گفتنی است دستور این جلسه از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز بررسی راهکارهای ایجاد گرم‌خانه در تبریز و همچنین بررسی امکان اختصاص بخشی از املاک شهرداری به سازمان های مردم نهاد بود
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.