تاریخ : سه شنبه 27 آبان 1399
کد 4126

بررسی روند تکمیل باند بالگردهای پایگاه هوایی تبریز

روند تکمیل باند بالگردهای پایگاه هوانیروز تبریز به منظور آمادگی در برابر حوادث غیرمترقبه، که با همکاری و حمایت های شهرداری تبریز در حال اجرا است توسط اعضا هیات رییسه شورای اسلامی شهر تبریز، مورد بررسی قرار گرفت.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، این دیدار در راستای هماهنگی و همکاری بین دو مجموعه و برنامه ریزی صحیح در مقابله با حوادث غیر مترقبه و مدیریت بحران، با بررسی و مطالعات کارشناسی خطرات بالقوه و پاسخگویی سریع و آسان در مواقع بحران صورت گرفت.
اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز در این جلسه جهت تکمیل باند بالگردهای پایگاه هوانیروز و ساماندهی فضای سبز این پایگاه اعلام آمادگی کرد و افزودند: اعضای شورای شهر و شهردار تبریز برای ایمنی و حفظ جان شهروندن از تمام توان خود بهره می گیرد و همکاری های لازم در این ارتباط با ارایه لایحه ای از سوی شهردار تبریز و تصویب شورا انجام خواهد شد.
در این بازدید اهمیت تکمیل این باند که در مواقع وقوع حوادث غیرمترقبه و پیشگیری و ساماندهی مسائل و معضلات می تواند بسیار موثر عمل کند مطرح شده و همچنین بر تکمیل باند بالگردهای این پایگاه که اقدامی لازم و اساسی است نیزتاکید شد.
گفتنی است این نشست با حضور اعضا هیات رییسه شورای اسلامی شهر تبریز، فرمانده و مدیر پرسنل پایگاه نیروی هوایی برگزار شد.

 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.