تاریخ : يکشنبه 11 آبان 1399
کد 4101

در تذکرات اعضای شورای اسلامی شهر تبریز مطرح شد:

باید قدردان زحمات کارگران قطار شهری باشیم / رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم تجمع افراد در جلسات شورای اسلامی شهر تبریز

عبداله تقی پور گفت: متاسفانه برگزاری جلسات شورا با این حجم از تعداد نفرات و همچنین در سه ساعت متوالی اقدام نادرستی است که باید مورد توجه اعضا شورا باشد.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، وی با تاکید بر اینکه باید محدودیت هایی در برگزاری جلسات در نظر گرفته شود گفت: موضوع بیماری کویید 19 باید توسط مسئولان جدی گرفته شود که بتوانیم به شهروندان نیز در رابطه با این امر امر و نهی کنیم.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در صورت ادامه این روند از حضور در جلسات اجتناب خواهم کرد.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز نیز گفت: در این خصوص باید تصمیم جدی تری بگیریم.

محرم محمدزاده نیز گفت: کارکنان مترو شبانه روزی در عمق زمین واقعاً زحمت می کشند خواهشمندم از نتایج زحمات آنان بازدیدی توسط اعضای شورا به عمل آورده شود.
وی ادامه داد: اضافه کار این عزیزان نسبت به سایر همکاران اداری کم است  از سردار مولوی خواهشمندیم شرایطی برای آنها در نظر گرفته شود قدردان زحمات این کارگران باشد.

فریدون بابایی اقدم نیز در ادامه گفت: تعدادی از قرداداهای داخلی سازمان ورزش به مترو ارسال شده و گفته شده هیچ قرار داد و پرداختی نداریم و این افراد بلاتکلیف مانده اند.
وی تصریح کرد: در شرکت اوتوبوسرانی شش نفر اخراج شده و مدعی هستند که نفراتی استخدام شده است و اگر اجحاف شده و ۶ نفر دیگر بجای این عزیزان استخدام باید به موضوع رسیدگی شود.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.