تاریخ : سه شنبه 6 آبان 1399
کد 4093

در تذکر اعضا شورای اسلامی شهر تبریز مطرح شد:

بودجه هزینه شده در لوپ توانیر حیف و میل شده است/ از سربازان امریه آتش نشانی بیگاری می کشند/ تامین هزینه های شهرداری با فروش بیت المال صورت می‌گیرد

سونیا اندیش اظهار داشت: سیاست شورا و شهرداری در موضوع پروژه‌ها، انسان‌محوری آنها است، اما در پروژه‌های ساختمان سازی درمحلات و معابر تبریز، عموما مصالح ساختمانی تمام پیاده‌روها را تصرف کرده است و تا خود خیابان آمده است و موضوع تنش عصبی و امنیتی و خطرات جانی برای شهروندان ایجاد کرده است و یا گودبرداری ها ی صورت گرفته خسارت جانی و مالی به مردم می‌زند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، وی اضافه کرد: در اکثریت پروژه ها ایمن سازی صورت نگرفته و این موضوع خطرات جانی برای مردم دارد.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز اضافه کرد: سرباز هایی که در شهرداری به صورت امریه کار می کند متاسفانه برخی از مسئولین با این سرباز ها بعضاً رفتار مناسبی ندارند..
اندیش تاکید کرد: برخی از مدیران حتی کارهای شخصی خود را به آنها می سپارند در یکی از ایستگاه های آتشنشانی از این جوانان بیگاری کشیده می شود.
وی گفت: خواهشمندم این موضوع به مدیران ابلاغ شود تا نسبت به اصلاح رفتار خود اقداماتی انجام دهند.

فریدون بابایی اقدم  نیز در تذکر خود گفت: از لوپ توانیر بازدیدی شد که در این طرح بودجه ای حیف و ‌میل شده که باید در این راستا نظارت هایی ترتیب داده شود.
وی اضافه کرد: این موضوع پیشتر در صحن شورا مطرح شده است که همچنان بی جواب باقی مانده است.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز افزود: خواهش می‌کنم شهردار فرد خاطی در این پروژه را جریمه و برخورد کند و یا دکتر قلیزاده در این خصوص ورود کند.

محرم محمد زاده همچنین در تذکر خود اظهار داشت: درآمد شهرداری از عوارض و فروش پروانه کم خواهد شد و قطعا آینده کارکنان را با مشکل مواجه خواهند شد.
وی اضافه کرد: متاسفانه شهرداران مناطق به دنبال کسب درآمد از راه های دیگری نیستند و تنها کاری که می کنند فروش زمین های باارزش بوده که خواهشمندم شهرداری اجازه ی فروش گنجینه های شهری را ندهد.
محمدزاده با بیان اینکه خواهشمندم اجازه فروش ارزان زمین‌های شهری را ندهید گفت:  سال‌هاست که قول سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت را داده‌اند، مدیریت سرمایه گذاری در شهر داریم ولی اجازه حضور سرمایه‌گذاران را نمی‌دهیم و تنها می‌خواهیم خودمان شهر را اداره کنیم.
محمد زاده گفت: متاسفانه به جان بیت المال افتادیم و این موضوع بسیار نگران کننده است.
 
 
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.