تاریخ : دوشنبه 5 آبان 1399
کد 4088

بررسی معضلات موجود در دارایی سوم / معضل موجود در دارایی سوم باهمکاری پلیس راهور حل و فصل میشود

جلسه بررسی معضلات موجود در دارایی سوم با حضور اعضا شورا، رییس پلیس راهنمایی شهرستان تبریز و مدیران شهرداری تبریز برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز؛  دبیر شورای اسلامی شهر تبریز گفت:  امروز موضوع اصلی بررسی اقداماتی است که برای کاهش میزان تردد خودروهای سنگین به دارایی سوم میتوان انجام داد.
سعید نیکوخصلت افزود: با برگزاری جلسات قصد داریم مشکلات موجود در دارایی سوم را با همکاری پلیس راهور حل و فصل کنیم.
 وی با اشاره به تفاهم نامه میان پلیس راهور و شورا اظهار داشت: نیروهای راهنمایی و رانندگی که در این خیابان حضور دارند  اما این نیروها به نحو احسن نمی‌توانند وظایف محوله را انجام دهند و نبود بارانداز برای وانت های باری به مقدار ظرفیت مورد نیاز نیز از دیگر مشکلات این محدوده است.
دبیر شورای اسلامی شهر تبریزگفت: افزایش امکانات راهنمایی و رانندگی، گسترش بارانداز ها و امکانات رفاهی برای رانندگان، انتقال انبارهای دپو محصول به خارج از محدوده مرکزی شهر، ساماندهی و تبدیل واحدهای عمده فروشی به خرده فروشی با استفاده از مشوق ها و ضوابط، افزایش دوربین‌های هوشمند جهت اعمال قانون و ارائه ساعت مقرر جهت ترخیص کالا، از جمله اقداماتی است که می‌توان برای ساماندهی خیابان دارایی از آنها استفاده کرد.
نیکوخصلت افزود: شهرداری هیچ برنامه زمانبندی تردد برای انواع خودروهای باری و جابجایی بار در این خیابان ارائه نکرده است  و این در حالیست که در شهرهای دیگر اجازه هیچگونه تردد کامیون و تریلی در ساعات روز داده نمی‌شود که جای تامل وجود دارد.
 در ادامه رییس پلیس راهنمایی شهرستان تبریز نیز با برشماری برخی مشکلات پلیس راهور، گزارشی از امکانات مورد نیاز برای رفع معضل دارایی سوم ارائه کرد.
همچنین در ادامه مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک و مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری نیز پیشنهادات خود را برای رفع مشکلات در این محل ارائه کردند.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.