تاریخ : يکشنبه 27 مهر 1399
کد 4076

در تذکرات اعضا شورای اسلامی شهر تبریز مطرح شد؛

پروژه های نیمه کاره در زمان باقی مانده تعیین تکلیف شوند/ شیفتی کردن کارکنان شهرداری تبریز برای مقابله با افزایش بیماری کرونا ضروری است

محمد حسن اسوتچی در تذکر خود گفت: اعضای شورای شهر در رعایت زمان  عدالت را رعایت کنند و اینگونه نباشد که زمان به یکی بیشتر داده شود و دیگری زمان را رعایت نکند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز کریم صادقزاده ضمن تبریک حلول ماه مبارک ربیع الاول از اقدامات عمرانی شهرداری تبریز در محلات کم برخوردار قدردانی کرد.
وی با اشاره به اتمام مسیر گشایی خیابان مالازینال و کلنگ‌زنی و افتتاح پارک‌های محله ای گفت: امیدواریم‌ در مدت زمان باقی مانده با توجه به فرارسیدن فصل زمستان اقدامات مناسبی برای اتمام پروژه های در دست اجرا انجام شود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به فوت کارمند شهرداری منطقه یک تبریز براثر ابتلا به کرونا گفت: همواره در چند روز گذشته و در گفتگو با خبرگزاری ها گفته ام شهرداری باید کارکنان را شیفیتی کرده و از گسترش بیماری کرونا با اعمال برخی قوانین جلوگیری کند.
وی با اشاره به فلسفه نامگذاری روز‌ها برای اقشار مختلف افزود: هدف از این کار رسیدگی به مشکلات است که نمونه آن روز جهانی نابینایان بود که باید به مشکلاتی که مطرح کردند رسیدگی شود.
صادقزاده گفت: یادمان باشد که جمع کثیری از شهروندان داری معلولیت هستند که باید توجه جدی به این امر صورت گیرد.

فرج محمد قلی‌زاده تاکید کرد: گزارشی که در خصوص مشکلات خیابان دارایی ارائه شد نگرانی ها را افزایش داد که باید با اعمال قوانین و نسبت به رفع مشکلات اقدام شود و اینگونه نباشد که فقط یک گزارش ارائه شود و فراموش شود.
وی افزود: دارایی در مرکز شهر قرار دارد چرا نباید در زمان رفت و آمد به مرکز شهر در طول راه از ورود تریلی و کامیون به محدوده مرکزی شهر جلوگیری شود.
عضوشورای اسلامی شهر تبریز اضافه کرد: وظیفه نهادهای حاکمیتی اعمال قانون و افزایش ایمنی است.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.