تاریخ : يکشنبه 27 مهر 1399
کد 4075

بررسی گزارش حسابرسی شهرداری و سازمان های وابسته

گزارش حسابرسی شهرداری و سازمان های وابسته در نخستین دستور جلسه شورای اسلامی شهر تبریز ارائه شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز محمد باقر بهشتی رئیس کمیته حسابرسی گفت: چهاردهمین جلسه حسابرسی شهرداری امروز در خصوص حسابرسی سازمان میادین در سال ۹۶ تا ۹۷ را ارائه می‌دهند.
فریدون بابایی اقدم پس از گزارش حسابرس در خصوص سازمان میادین گفت: از دکتر بهشتی بابت رسیدگی به حسابرسی‌ها تقدیر می‌کنیم و از وقتی که دکتر قلیزاده برای برسی سازمان‌ها صرف می‌کنند قدردانیم.
وی اضافه کرد: در خصوص حسابرسی ها باید به نحوی عمل می‌کردیم ‌که کار انجام ‌می‌شد اما به اندازه فعلی وقت شورا را نمی‌گرفت که امیدواریم ‌در سال های آینده نحوه ارائه تغییر کند.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: همواره از مدیران شهرداری می‌شنویم که مشکل حل شده اما معلول نیست کی و چگونه که لازم است سازوکاری برای رصد اقدامات انجام گرفته تعیین شود.
گزارش حسابرسی سازمان میادین شهرداری تبریز به صورت مشروط در سال های ۹۶ و ۹۷ به شرط رفع مشکلات موجود تصویب شد
در ادامه رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اساسنامه سازمان‌های شهرداری هنوز بلاتکلیف باقی مانده که لازم است با شهرداری پیگیری کنیم تا وزرات کشور هرچه سریعتر تکلیف سازمان هارا مشخص کند.
شهرام دبیری افزود: باید با وزرات کشور صحبت کنیم تا این مشکل حل شود چراکه اغلب سازمان‌های شهرداری بلاتکلیف باقی مانده‌اند.
محرم محمدزاده اظهار داشت: در اسفند و فروردین شورای شهر مصوب کرد که مغازه‌های شهرداری که به اجاره داده شده از آنها اجاره بها اخذ نشود که در برخی مواقع رعایت شد اما در این مصوبه پارکینگ ها نیز وجود داشتند که از آنها اجاره بها دریافت شده و چک‌هایشان به اجرا گذاشته شده است.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.