تاریخ : يکشنبه 27 مهر 1399
کد 4074

رییس شورای اسلامی شهر تبریز:

برگزاری مراسمات ایام ماه محرم و صفر با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گرفت

رییس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به عزاداری ایام محرم و صفر با رعایت پرتوکل های بهداشتی حلول ماه مبارک ربیع الاول را تبریک گفت.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، شهرام دبیری ضمن اشاره به هفته تربیت بدنی و با اشاره به فعالیت های شهرداری در زمینه گسترش نشاط اجتماعی گفت: امیدواریم ‌شهرداری تبریز نیز به نحو احسن بتواند به وظایف خود در زمینه ورزشی و نشاط اجتماعی عمل کند تا در این شرایط کرونایی جامعه به سمت افسردگی حرکت نکند و نشاط در جامعه گسترش یاید.
وی  با تاکید به قول های داده شده به موسسه نابینایان بصیر که هفته گذشته در صحن شورای شهر تبریز به مناسبت روزجهانی  عصای سفید حضور داشتند از شهرداری خواست تا سریعاً مشکلات و مسائل مطرح شده توسط جامعه نابینایان تبریز را پیگیری کند.
وی در خصوص برگزاری جلسه‌ای برای پرداخت به موقع حقوق کارکنان شهرداری و اجرای خزانه متمرکز گفت: مقرر شد  مدت زمانی تعیین شود و تا آن روز تمامی حقوق‌های کارکنان شهرداری پرداخت شود تا مشکلات موجود در پرداخت حقوق ها رفع شود.
دبیری با تاکید بر رعایت هرچه بیشتر مسئله ایمنی کار در شهرداری تبریز گفت: فوت یکی از کارکنان شهرداری به دلیل عدم رعایت کامل ایمنی کار باید با جدیت بررسی شود و دلایل آن مشخص گردد تا از بروز چنین حوادثی در آینده جلوگیری شود.
رئیس شورای اسلامی شهرداری تبریز افزود: شهرداری هرچه سریعتر اقدامات انجام گرفته در خصوص ایمنی کار را به شورای شهر گزارش داده و با جدیت و اقدامات عملی در خصوص ایمنی کار فعالیت کند.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.