تاریخ : پنجشنبه 24 مهر 1399
کد 4072

کریم صادق‌زاده:

شهرداری هرچه سریعتر باید نسبت به دورکاری کارکنان اقدام کند

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز صدور فوری دستور العمل دورکاری و نوبتی کردن حضور کارکنان شهرداری و کارگران شرکت‌های پیمانکاری را خواستار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، رییس فراکسیون کارگری  شورای اسلامی شهر تبریز، با توجه به افزایش آمار متوفیان و مبتلایان به کرونا، از شهردار تبریز خواست دستور العمل دورکاری و نوبتی کردن حضور کارکنان شهرداری، و کارگران شرکت‌های پیمانکاری را هرچه سریعتر صادر و ابلاغ کند.
کریم صادقزاده گفت: باتوجه به افزایش آمار فوت و مبتلایان به کرونا در کشور و قرار گرفتن تبریز در شرایط ویژه کرونایی که تعداد قابل توجهی از متوفیان و مبتلایان را به خود اختصاص داده است، لازم است شهردار تبریز راهکار دورکاری و کار شیفتی را نه تنها برای پرسنل شهرداری، بلکه برای پرسنل و کارگران شرکت‌های پیمانکاری که جدا از مجموعه ما نیستند، و نباید آنها را نیز تنها بگذاریم، مدنظر قرار دهد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز، با تاکید بر اینکه پرسنل پیمانکاران در شرایط سخت و با حقوق و مزایای حداقلی در حال فعالیت هستند، تصریح کرد: تحمیل هزینه‌‌های گزاف درمانی خارج از توان کارکنان شهرداری و پرسنل و کارگران شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد با شهرداری است. و باید این امر مهم توسط شهردار تبریز مورد توجه قرار گرفته، و هرچه سریع تر نسبت به دور کاری و نوبتی کردن کارها اقدام و دستورالعمل لازم در این خصوص را صادر و ابلاغ کند.
وی در گذشت همکار جوان در منطقه یک به علت ویروس کرونا را تسلیت گفت و همچنین بستری شدن جمعی از کارکنان و کارگران  شهرداری و شورا ی شهر را در چند روز اخیر متذکر شد و گفت آمارهای مبتلایان به ویروس کرونا در چند روز اخیر خوب گزارش نشده لازم است تدابیر لازم در جهت بهداشت و سلامتی نیروی انسانی  و ضد عفونی مراکز خدمات رسانی  از سوی اداره سلامت شهرداری تبریز اتخاذ گردد .
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.