تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399
کد 4069

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک:

شورای شهر پیگیر توزیع عادلانه خدمات در تبریز

رئیس کمیسیون عمران حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اعضای شورای پنجم شهر همواره پیگیر توزیع عادلانه خدمات در نقاط مختلف شهر بوده‌اند و امروز نیز با اجرای پارک‌های محله‌ای شاهد اقدامات عملی در این زمینه هستیم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز سونیا اندیش در بازدید از روند اجرای پروژه پارک ستارخان گفت: متاسفانه گاهی اوقات شاهد توزیع ناعادلانه خدمات بین شهروندان بوده‌ایم که تلاش کرده‌ایم این موضوع را بهبود بخشیم.

اندیش با بیان اینکه در صدد هستیم در توزیع خدمات محله‌ای تنها در مناطق برخوردار متمرکز نشویم، افزود: این موضوع سبب می‌شود در هر محله مردم بتوانند به امکانات رفاهی مناسب دسترسی داشته باشند.
او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به احداث پارک ستارخان بیان کرد:  این آرامستان پس از کش و قوس‌های فراوان و با رضایت اهالی تبدیل به پارکی زیبا با امکاناتی مختلف خواهد شد که  شهروندان از این خدمات بهره‌مند شوند.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تبریز یادآور شد: امیدوارم کتابخانه‌ای که در این پارک ایجاد شده بتواند تبدیل به قرائت خانه‌ای خوب برای کودکان و نوجوانان شود که از این فضای مطالعه استفاده کنند. خروجی ایجاد این کتابخانه در منطقه کم برخوردار، در آینده برای شهر تبریز بسیار اثربخش است.
اندیش افزود: توزیع خدمات به صورت محله‌ای می‌تواند گامی مثبت در جهت محرومیت زدایی ببوده و ارزش افزوده برای این مناطق ایجاد کند.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.